Ula Chincz niedawno pochwaliła się efektami swojej wizyty u fryzjera. Wielu fanów zaczęło komplementować jej nowy image, podkreślając jej wyjątkowe podobieństwo do księżnej Diany. Zdaniem internautów Ula wygląda zupełnie jak jedna z księżnych na świecie. Sprawdź, czy faktycznie podobieństwo jest tak uderzające!

8 zasad piękna, których przestrzegała księżna Diana. Dbała o to każdego dnia

Ula Chincz

W ostatnim czasie w życiu Uli zaszło wiele zmian. W listopadzie ubiegłego roku prezenterka wraz z mężem powitali na świecie drugie dziecko. Małżeństwo wychowało już jedenastoletniego syna Ryszarda. Od kilku miesięcy ich uwaga skupiona jest także na małym Robercie. Mimo wypełnionych opieką nad dzieckiem dni Ula wciąż jest bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie. Nie oznacza to jednak, że jest typową instamamą! Swoimi przeżyciami związanymi z macierzyństwem dzieli się sporadycznie, o wiele bardziej skupiając się na przeróżnych trikach, gadżetach, ubraniach, lub po prostu swoją codziennością. Ostatnio pochwaliła się nową fryzurą. Zdaniem internautów łudząco przypomina… księżną Dianę!

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?

Jak księżna Diana

Ula Chincz niedawno zdecydowała się na zrobienie sobie całkiem nowej fryzury. Wycieniowała krótkie włosy, co nadało im objętości. Wystarczyło także zaczesać inaczej grzywkę, aby od razu pojawiły się porównania do księżnej Diany. Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem swojej idolki. Ich zdaniem podobieństwo do jednej z najpopularniejszych członkiń rodziny królewskiej jest uderzające!

„Pierwsza myśl – księżna Diana”.

„Przypomina mi pani księżną Dianę”.

„Jak księżna Diana”.

I wiele podobnych komentarzy od osób, które zauważyły, ja podobna jest Ula do księżnej Diany. Sama gwiazda odniosła się do nich, wspominając, ze aż ma ochotę się wystylizować i zrobić zdjęcie à la Diana. Faktycznie podobieństwo jest tak uderzające?