Księżna Diana skradła serca ludzi z całego świata. Życzliwa i zawsze o nienagannym stylu. Co jakiś czas zdjęcie ikony (najczęściej w sukience „Zemsty” lub w krótkich spodenkach typu biker) pojawia się, przypominając ważne momenty w historii mody. Wiele osób odtwarza jej stylizacje, by uhonorować jej dziedzictwo. Zrobiła to również tiktokerka Rose Van Rijn. Jej film natychmiast stał się popularny dzięki stylizacji włosów, którą zamieściła w sieci.

Dziewczyna udostępniła film, a ci, którzy go widzieli od razu zauważyli ogromne podobieństwo tiktokerki do księżnej Diany. Podobieństwo jest tak uderzające, że Rose mogłaby zastąpić Kristen Stewart grającą członkinię rodziny królewskiej w nadchodzącej premierze filmu „Spencer”.

Co Kim zawdzięcza Dianie? Gdyby nie księżna, celebrytka nie byłaby sławna?

Film zaczyna się od ekranu startowego, ilustrującego stylizację włosów, którą zamierza odtworzyć tiktokerka. Przewodnik znalazła na Pintereście i postanowiła go wykorzystać jako inspirację do obcięcia włosów – co zresztą również pokazała na TikToku. Po ułożeniu włosów dodała kwiecistą koszulę i naszyjnik z pereł, by całkowicie przypominać Lady Di. Rose jest niewątpliwie wielką miłośniczką stylu vintage. Wystarczy przemknąć przez jej Instagram, by przenieść się w lata 70. Zresztą nie będziemy dłużej trzymać was w niepewności, zobaczcie sami i oceńcie.

Rose Van Rijn jako księżna Diana

@70srose

Replying to @🥚 Of course I had to bring her back😌 Dress is by @Ryan Jude Novelline Can’t thank him enough for collaborating with me💗 #princessdiana

♬ Bad (2012 Remaster) – Michael Jackson

„Polski Timothée Chalamet”. Zagraniczni widzowie zachwyceni aktorem „Sexify”