Zaplecione z grzywki dwa niewielkie warkocze mogą kojarzyć się z letnim klimatem, jednak nic bardziej mylnego. To obecnie jeden z największych hitów, który spotkasz na Instagramie lub kopalni inspiracji – Pintereście. W ostatnim czasie w takim uczesaniu pokazały się Bella Hadid oraz Hailey Bieber, a także Margot Robbie i Emma Watson. Podobny splot możesz też zauważyć u innych gwiazd!

Kiedy włosy cierpią, czyli co najbardziej niszczy włosy?

Baby braid wprost z lat 90.

W modzie obserwujemy coraz więcej inspiracji latami 90. Zdecydowanie nostalgiczne powroty do tych czasów są jednym z wiodących motywów w trendach. Podobnie jak baby braid, modne są chociażby duże klamry do włosów, koczki i kucyki z wysuniętymi pasmami włosów wokół twarzy. Fryzura w stylu baby braid jest bardzo wygodna i zapobiega dostawaniu się włosów do oczu, co również jest jej niewątpliwą zaletą.

Bella Hadid

Zdjęcie, które opublikowała Bella Hadid, ma ponad milion polubień. Właśnie na nim prezentuje swoją fryzurę w stylu baby braid. Widać, że nawiązanie do lat 90. wyjątkowo przypadło do gustu internautom. Cieniutkie warkoczyki przy twarzy są fantastycznym akcentem do gładko zaczesanego koczka. Aby uzyskać taki efekt, nie zapomnij o użyciu nabłyszczającego sprayu, która odpowiada za niemalże lustrzany efekt na włosach. Aby warkoczyki przy twarzy nie rozplotły się, utrwal je lakierem do włosów.

Zobacz najbardziej zmysłowe wydanie tej niezwykle popularnej fryzury. Wygląda przepięknie!

Baby braid w stylu Hailey Bieber

Modelka opublikowała zdjęcie na Instagramie we fryzurze typu baby braid już jakiś czas temu. Bardzo szybko zdobyło popularność i osiągnęło blisko 1,2 miliona polubień. Internauci zakochali się w uczesaniu, które pokazała modelka. Cały czas podkreślają, że w tej fryzurze wygląda przepięknie i uroczo. Aby uzyskać fryzurę w podobnym stylu, zrób przedziałek na środku, a następnie wydziel dwa cienkie pasma, które następnie zapleć i zwiąż kolorową gumką. A co Wy sądzicie o tym trendzie? Waszym zdaniem będzie hitem tej wiosny?