Najmocniejszym trendem wśród fryzur wciąż pozostaje bob. Doczekałyśmy się mnóstwa odmian tego popularnego cięcia, ale co chwilę pojawiają się kolejne propozycje! Najnowszą z nich jest Tousled Bob czyli prosta fryzura zachowana w minimalistycznym stylu, która doda objętości nawet bardzo cienkim włosom.

Długie włosy w rekordowym czasie: 10 wskazówek jak przyspieszyć wzrost włosów

Tousled Bob – fryzura na 2021 rok!

To idealna wersja dla kobiet, które na co dzień narzekają na brak objętości. Dzięki odpowiedniej stylizacji nawet cienkie włosy zyskują lekkość i świeżość. Sekret tkwi w odpowiednim ułożeniu pasm – mają wyglądać niedbale i nonszalancko, ale ten artystyczny bałagan nie jest dziełem przypadku. Najważniejsze jest to, aby włosy były lekko pofalowane i odbite od nasady. Efekt czesania wiatrem osiągniemy dzięki odpowiednim kosmetykom. Chodzi oczywiście o puder dodający objętości, piankę lub spray.

Tousled bob sprawdzi się niezależnie od długości włosów. Twoje pasma mogą sięgać do połowy szyi, obojczyków lub uszu – najważniejsza jest odpowiednia stylizacja. W tym celu musisz wyposażyć się w prostownicę lub lokówkę, aby stworzyć niedbałe, luźne fale.

Jeśli Twoje włosy mają naturalną tendencję do skrętu, możesz zupełnie pominąć stylizację za pomocą urządzeń termicznych, a zamiast tego użyć żelu lub sprayu formującego do loków i fal. Wystarczy wetrzeć kosmetyk w pasma i ugniatać palcami. W ten sposób osiągniemy efekt idealny – pełen objętości z lekkim skrętem i blaskiem. Tousled bob to idealna opcja dla kobiet, które chcą optycznie pogrubić pasma i zyskać lekki i świeży wygląd.

bob źródło: https://pl.pinterest.com/pin/434738170285733484/
włosy źródło: https://pl.pinterest.com/pin/481885228878702380/
falowane włosy źródło: https://pl.pinterest.com/pin/390476230187585486/