Niezależnie od tego, czy w Twojej głowie wciąż wybrzmiewa mantra „nowy rok, nowa ja”, czy nie, początek roku to wspaniała okazja, aby wyrwać się z rutyny koloryzacyjnej. Farbowanie to odważna decyzja, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś. Tę trudną decyzję ułatwiają światowej sławy styliści, którzy rekomendują najgorętsze koloryzacje tego roku.

Drastyczna lub subtelna metamorfoza zależy od Ciebie, ale jeśli już tutaj jesteś, oznacza to, że szukasz inspiracji. Bez względu na intencje warto zobaczyć, co w trawie piszczy. Po roku pełnym koloryzacji inspirowanych jedzeniem poruszamy się w kierunku jaśniejszych i odważniejszych odcieni.

ZOBACZ TEŻ: 10 TRENDÓW KOLORYZACYJNYCH INSPIROWANYCH JEDZENIEM! NAJMODNIEJSZE KOLORY 2018!

Złote i karmelowe niuanse inspirowane latami 90. będą zarówno rozjaśniać, jak i rozgrzewać ciemne włosy. Oczywiście, wraz z pojawieniem się tych trendów, będziemy kontynuować aktualizację tej historii modnych koloryzacji włosów. Zadzwoń do swojego fryzjera, umów się na wizytę i poznaj najnowsze trendy, które w 2018 roku będą pojawiały na głowach kobiet z całego świata.

PLATYNOWY BLOND

Platynowa gorączka atakowała Hollywood przez cały rok 2017. W 2018 roku zobaczymy jeszcze więcej kobiet w podobnych odcieniach. Pamiętaj, że odbarwienie włosów na tym poziomie musi być wykonane przez profesjonalistę.

PIWO KORZENNE

Koloryzacja pełna kasztanowej głębi połączona z odcieniami brązu to jedna z najpopularniejszych koloryzacji z Pinteresta. Kolor ten sprzyja wszystkim kobietom.

BRUDNY BLOND (#nirvanablond)

Wszystko dzięki metamorfozie Seleny Gomez. Koloryzacja #nirvanablond pozwala zachować ciemniejsze włosy u podstawy i jaśniejsze na reszcie pasm. Dzięki temu ufarbowane włosy wyglądają bardziej naturalnie. Zaletą takiej fryzury jest to, że nie wymaga ona skomplikowanej pielęgnacji.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNA GWIAZDA W #NIRVANABLONDE! LILY COLLINS PRZESZŁA WIELKĄ METAMORFOZĘ!

CZEKOLADA

Czekoladowy kolor sprawi, że Twoje włosy staną się wielowymiarowe. Będzie to jeden z ulubionych kolorów brunetek! Jeśli chcesz nadać koloryzacji dodatkowych akcentów, pomyśl o bursztynowych lub miedzianych pasemkach.

PASTELE

Pomyślisz „przeminęło z wiatrem”. Nie do końca. Jasne włosy z odcieniami gumy balonowej powstają z popiołów. Idealna koloryzacja będzie miała bardzo subtelne tony. Dzięki temu kobiety, które zdecydują się na tego typu koloryzację, uzyskają doskonały kontrast z makijażem. Nadaje się tylko dla odważnych.

BABY LIGHTS

Tego typu koloryzacja zwiększa objętość włosów. Na ciemnych włosach rozprowadza się bardzo cienkie pasma jaśniejszych kosmyków. Mimo że baby lights była sensacją w latach 90., niewątpliwie powraca na salony. I to w wersji grunge.

ZOBACZ TEŻ: #SHADOWROOTS! OTO NAJNOWSZY, SUBTELNY TREND W TĘCZOWEJ KOLORYZACJI WŁOSÓW!

OMBRE

Jeśli jesteś dumną właścicielką długiego loba lub boba, pokochasz koloryzację ombre. W 2017 roku, a zwłaszcza na jego początku na koloryzację tego typu zdecydowało się mnóstwo kobiet. Trend ten powraca w niezwykłym stylu. I bez dwóch zdań pozostanie z nami przynajmniej przez kilka miesięcy.