Włosy są synonimem kobiecości dla wielu kobiet. Niezwykle ważnym atrybutem w życiu każdej z nas. Dla dorastającej nastolatki, która chce być akceptowana przez rówieśników tym bardziej. Ojciec pewnej dziewczyny z Ohio postanowił zabrać jej to, co kochała w sobie najbardziej.

Rodzice dziewczyny rozstali się kilka lat temu i od tej pory ich relacje stały się niezwykle trudne. Spór rodziców doprowadził do dramatu. Chcąc zrobić sobie na złość, bawili się losem córki. Kiedy jedno wyrażało na coś zgodę, drugie dla zasady się temu przeciwstawiało.

ZOBACZ TEŻ: CHCIAŁA ZAFARBOWAĆ WŁOSY… ODBIŁA NA NICH LOGO REKLAMÓWKI

Podobnie było z prezentem urodzinowym dla Kelsey Johnson, która niedawno skończyła 13 lat. Jak każda nastolatka uwielbia eksperymentować z wyglądem. Jej marzeniem było rozjaśnienie włosów. Matka Kelsey postanowiła je spełnić.

Niestety do akcji wkroczył ojciec i nastolatkę spotkała surowa kara. Trudno w to uwierzyć, ale w ramach nauczki postanowił obciąć jej włosy.

Tak wyglądała moja córka w niedzielę, kiedy wracałyśmy do domu.

– brzmi komentarz matki do zdjęcia opublikowanego na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: NAJCZĘSTSZE BŁĘDY POPEŁNIANE PRZY FARBOWANIU WŁOSÓW

A tak wygląda dziś, kiedy znowu się spotkałyśmy. A wszystko dlatego, że pozwoliłam jej rozjaśnić włosy z okazji urodzin.

– tłumaczy matka dziewczyny.

Kelsey twierdzi, że kiedy ojciec obcinał włosy krzyczał, że każdej akcji towarzyszy reakcja. Mężczyzna z pomocą nowej partnerki ściął długie włosy córki, aby dać nauczkę 13-latce oraz zemścić się na byłej żonie.

Co o tym myślicie?