Jeśli chodzi o koloryzację włosów styliści fryzur mają spore pole do popisu. W szczególności w ostatnich latach, kiedy moda na pastelowe włosy wróciła i na dobre zadomowiła się w salonach fryzjerskich. Odcienie gumy balonowej, lawendy, a nawet pomarańczy – dowolne jest wszystko, co kolorowe. Ale warunek jest jeden: zero przesady. Wszystko powinno być wyważone, a odcień dobrany do typu urody klientki. Do tego piękne cięcie i modna fryzura gotowa.

Ale moda na kolorowe włosy przez niektórych została potraktowana chyba zbyt dosłownie. Fryzjer z Melbourne Michael O’Halloran postanowił przenieść trend na wyższy poziom i pokazał własną interpretację tej koloryzacji.

Moja propozycję stworzyłem na podstawie innej fryzury, którą wykonał kiedyś stylista z którym pracowałem. Stworzył wtedy włosy emoji, a ja postanowiłem nieco przerobić jego wersję.

style=”overflow:hidden;”>

TAKICH WŁOSÓW POZAZDROŚCI KAŻDA KOBIETA. 28-LATEK ZACHWYCA FRYZURĄ!

Fryzjer znalazł odważnego klienta, który zdecydował się na jego propozycję. Rezultatem zabawy jest bardzo dziwne cięcie – wszystkie włosy są wygolone, a z tyłu głowy znajduje się wzór o kształcie emotikony, z której ust wylewa się tęcza…

Ale ta propozycja najwyraźniej spodobała się fanom stylisty, ponieważ sam post zgromadził ponad 7 500 polubień. Ciekawe ilu z nich zdecydowałoby się odtworzyć fryzurę na własnych włosach…

CO MÓWI O TOBIE KSZTAŁT TWARZY?