Stylizacja włosów przy pomocy lokówki czy prostownicy daje nam szybki efekt pięknie ułożonych pasm. Niestety korzystanie z tych urządzeń ma też pewne minusy. Włosy są podatne na uszkodzenia, stają się wysuszone i łamliwe. Dlatego zawsze podczas stylizacji na gorąco musimy pamiętać o preparatach zabezpieczających włosy przed działaniem wysokich temperatur. Na szczęście są też inne sposoby na to, jak zrobić loki i cieszyć się z pięknego efektu. Jedna z tiktokerek podzieliła się swoim pomysłem – ten filmik bije rekordy popularności.

HIT z Tik Toka! Domowa maska do włosów z magicznym składnikiem. Po jej użyciu włosy mają niesamowity połysk

Jak zrobić loki bez użycia ciepła? Okazuje się, że to banalne. Wystarczy mieć pod ręka miękki pasek od szlafroka! Cały sposób na stworzenie pięknej fryzury jest naprawdę prosty. Należy umyć włosy tak jak zwykle, a kiedy będą już lekko przesuszone, ale nadal wilgotne, rozpoczynamy całą zabawę. Dzielimy włosy na dwie części i wplatamy miękki materiał między pasma. Z taką kombinacją kładziemy się spać. Rano, po rozczesaniu włosów możemy cieszyć się zachwycającym efektem!

Loki wyglądają idealnie, a sama stylizacja zajmuje dosłownie chwilkę. Brianna – autorka krótkiego tutorialu, sama była zdziwiona tak spektakulranym efektem. Jej filmik szybko zyskał popularność w sieci.

Jak Wam się podoba taki pomysł?

@bacardibri123

This is cringeworthy but 10/10 would recommend #fyp #foryou #DecadesofHair #coronavirus

♬ Buttercup - Jack Stauber