Lato w Polsce trwa w najlepsze. Wraz z sezonem urlopowym powraca paląca kwestia depilacji nóg. Z roku na rok metody usuwania włosków stają się coraz to bardziej wymyślne. W tym roku niezwykle popularne stały się nakładki ścierne do depilacji ciała. Postanowiłyśmy przetestować to urządzenie i zamieściłyśmy opinię jednej z naszych redaktorek na TikToku. Pod filmem pojawiło się sporo komentarzy krytykujących pad do depilacji ciała.

Prawda jest taka, że nawet najlepsza maszynka lub najlepszy kosmetyk do depilacji nic nie zdziałają, jeśli skóra nie będzie dobrze przygotowana. Przed użyciem nakładki warto wykonać szczotkowanie na sucho i peeling. Nie należy zapominać o regularnym nawilżaniu skóry zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Nakładka ścierna nie wyrywa włosów ze skóry, dlatego efekt depilacji przypomina ten, który uzyskujemy po dokładnym ogoleniu nóg maszynką.

Pony Braid – najpiękniejsza letnia fryzura, którą pokochał TikTok

Nakładki ścierne do depilacji ciała

@zeberka.pl

Co jest Waszym must have na te wakacje? 🌞 #dlaciebie #isana #pielęgnacja #kosmetyki #ciało #kobieta #zeberkapl #dc

♬ Send Me on My Way – Vibe Street

Szukasz więcej recenzji, filmów instruktażowych lub wskazówek dotyczących pielęgnacji? Zajrzyj na naszego TikToka. Poniżej znajdziesz nasz test konturowania twarzy przy pomocy filtrów dostępnych w aplikacji.

Wypróbowałyśmy filtr, który pokazuje, jak konturować twarz

Samotność kobiety alfa. Dlaczego mężczyźni aż tak obawiają się silnych kobiet sukcesu?

Sonda

Nakładki ścierne do depilacji ciała

Korzystałaś już z nakładek ściernych do depilacji ciała?