Terapia gorącym ręcznikiem to prosty zabieg, który wykorzystuje działanie ciepła. Dzięki temu w stosunkowo szybkim czasie poprawia kondycję włosów, dodaje im nawilżenia i sprawia, że pasma są elastyczne i sprężyste. Możesz wykonać go w domu. Potrzebujesz tylko kilku podstawowych kosmetyków i miękkiego ręcznika. Pod wpływem wysokiej temperatury i wilgoci składniki odżywcze zawarte w produktach do pielęgnacji wnikają w głębsze warstwy włosów i wykazują skuteczne działanie regenerujące.

Olejowanie włosów na ciepło – maksymalna regeneracja i mocne odżywienie włosów

Terapia gorącym ręcznikiem – jak ją przeprowadzić?

To zabieg, który sprawdzi się przede wszystkim dla suchych, matowych włosów z tendencją do rozdwajających się końcówek lub po nadmiernym stylizowaniu gorącymi urządzeniami. To także sposób na to, by poprawić kondycję pasm zniszczonych i rozjaśnianych.

Cały zabieg jest bardzo prosty do wykonania i nie zajmuje wiele czasu. Warto wykonywać go kilka razy w miesiącu, aby uzyskać najlepsze efekty. Już po jednym zabiegu pasma staną się bardziej elastyczne i miękkie w dotyku. Zniknie nie tylko uczucie szorstkości, ale dzięki dogłębnemu nawilżeniu i odżywieniu, kosmyki będą lepiej się układać.

Na początku umyj włosy delikatnym, nawilżającym szamponem. Dokładnie spłucz pianę, lekko odciśnij pasma i nałóż maskę lub odżywkę. Pamiętaj, że kosmetyk powinien być dobrany do rodzaju włosów. Produkt aplikuj powoli pasmo po paśmie. Skup się przede wszystkim na końcach. Następnie zanurz ręcznik w gorącej wodzie, odciśnij nadmiar wody i załóż na włosy zawijając go w turban. Odczekaj około 20 minut i zdejmij ręcznik. Spłucz odżwykę i nałóż na końce kilka kropel serum do włosów.

maska do włosów Yumi
1

arbuzowa maska do włosów średnioporowatych

Yumi

24,99 zł

Kup teraz
maska do włosów only bio
2

Maska do włosów średnioporowatych

Only Bio

24,99 zł

Kup teraz
odżywka do włosów yumi
3

normalizująca odżywka do włosów

Yumi

19,99 zł

Kup teraz
maska do wlosow sephora
4

Nawilżająca Maska ​​Do Włosów

Sephora

69,00 zł

Kup teraz