Kiedy Eva Mendes opublikowała na swoim instagramie zdjęcie z nowymi pasemkami, długo zastanawiałam się, czy truskawkowe kosmyki faktycznie wracają. Przeszukałam w tym celu instagram, który nadal widnieje jako jedno z najbardziej popularnych mediów z inspiracjami oraz pinterest. Tym samym można zdecydowanie powiedzieć, że wiosna przyniesie nam truskawki nie tylko w koszykach!

ZOBACZ TEŻ: KOLORYZACJA WŁOSÓW ASH MAUVE. POGODZI WSZYSTKIE BLONDYNKI I BRUNETKI

Truskawkowe pasemka to zdecydowanie letni i odświeżający trend w koloryzacji, który cieszy oko i odejmuje kilka lat. Dodatkowo są totalnie proste do zrobienia w domu przy pomocy płukanki czy naturalnych składników (w tym również soku z truskawki). Koloryzacja w salonie jest jednak dużo trwalsza, mocniejsza i zdecydowanie ciekawsza.

Fryzjerzy i eksperci w temacie twierdzą, że to doskonały trend prosto z lat 80-tych. Szczególnie dlatego, że włosy truskawkowe wyglądają obłędnie zarówno z lokami, jak i przy prostych włosach czy z popularnymi obecnie dodatkami do włosów. Świetnie odnajdują się w letnich miesiącach, gdy królują imprezy na świeżym powietrzu i festiwale muzyczne. Nic więc dziwnego, że pod hashtagiem #strawberryhair można znaleźć naprawdę sporo ciekawych inspiracji.

ZOBACZ TEŻ: Unikasz czarnych ubrań, bo masz TEN problem z włosami? Mamy na niego sposób

Masz ochotę na niewielką zmianę na wiosnę?