Farbowanie włosów nie wydaje się specjalnie trudnym zadaniem. Wystarczy nałożyć barwnik, odczekać i spłukać. To jednak wyjątkowe upraszczanie sprawy, bo koloryzacja może być sztuką. Zwłaszcza, gdy chcemy uzyskać fantazyjny efekt.

Dobrze wie o tym Mounir, czyli jeden z najpopularniejszych fryzjerów na Instagramie. Artystę, bo tak trzeba go nazywać, obserwuje już 5,5 mln internautów zachwyconych jego warsztatem i umiejętnościami.

Właściciel ekskluzywnych salonów na Bliskim Wschodzie do swojego zawodu podchodzi bardzo nieszablonowo.

BOHO BLONDE – PRZEPIĘKNA KOLORYZACJA WŁOSÓW NA LETNIE MIESIĄCE

Ten sposób koloryzacji włosów wygląda bardzo dziwnie, ale efekt jest genialny

Dowodem na to może być ta niezwykła koloryzacja. Włosy klientki barwione są warstwami, w trakcie usługi tworząc coś na kształt warkocza. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że efekt będzie pstrokaty i nie do końca naturalny. Jednak nic bardziej mylnego.

Okazuje się, że oryginalna technika pozwala uzyskać niezwykły odcień i głębię koloru. Włosy modelki mienią się nawet przy najdelikatniejszym ruchu, choć w trakcie wykonywania usługi nic tego nie zapowiadało.

NOWY NAJMODNIEJSZY ODCIEŃ BLONDU. NA DOBRE ZASTĄPI PLATYNĘ!

Internautki są zachwycone tym, jak pracuje Mounir.

„Oddam każde pieniądze, żeby trafić w twoje ręce”. „Po zobaczeniu tego już nigdy nie będę farbowała włosów sama w domu”. „Ktoś jeszcze wątpi, że fryzjerstwo może być sztuką?”. „Wyglądało ryzykownie, ale to najpiękniejsza koloryzacja, jaką widziałam w życiu” – czytamy w komentarzach.

Chciałabyś mieć coś takiego na głowie?