Wiele razy zastanawiałaś się, co robią gwiazdy, których końskie ogony wyglądają na obłędnie gęste i bosko uniesione? Okazuje się, że nie trzeba całego sztabu fryzjerów, aby cieszyć się piękną i elegancką fryzurą na każdą okazję. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, sprawią, że Twój codzienny kucyk wejdzie na wyższy poziom.

Kristin Ess stoi za wspaniałymi włosami Lucy Hale. Nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Jej fryzury są warte naśladowania, ale przede wszystkim łatwe do odtworzenia w zaciszu naszych własnych domów. Fryzjerka udostępniła kilka filmów instruktażowych, ale jeden z nich szczególnie zwrócił naszą uwagę.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETY MARZĄ O TEJ FRANCUSKIEJ FRYZURZE! NIESTETY NIE WSZYSTKIE MOGĄ JĄ MIEĆ…

Spróbowałyśmy i jesteśmy zachwycone. Fryzurę, którą proponuje stylistka, można odtworzyć w kilka minut. Wykonując kucyk w ten sposób, nadasz mu dopracowany i efektowny wygląd, który rzeczywiście pasuje na każdą okazję. Od nieformalnego niedzielnego spotkania z przyjaciółmi po elegancki wieczór.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać tę fryzurę to dwie gumki i wsuwki. Fryzura ma jeszcze jedną bardzo ważną cechę. Można wykonywać ją nie tylko na długich włosach, ale i krótszych lobach.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE, ALE SELENA GOMEZ ZNOWU ZMIENIŁA FRYZURĘ! WYGLĄDA PRZEŚLICZNIE!

Spróbujecie?