Soda oczyszczona ma wiele zastosowań w gospodarstwie domowym. Doskonały środek do czyszczenia oraz gotowania jest również substancją, która może poprawić kondycję Twoich włosów. Możesz używać jej zamiast zwykłego szamponu, a Twoje włosy wkrótce staną się lśniące i odżywione.

To wspaniały przepis na uniknięcie agresywnych substancji znajdujących się w niektórych szamponach i odżywkach. Mimo że na początku może wydawać Ci się to dziwne, musisz uwierzyć, że osiągniesz niesamowite rezultaty, które sprawią, że będziesz chciała używać tego domowego szamponu nieustannie.

ZOBACZ TEŻ: DOMOWA MGIEŁKA NA POROST WŁOSÓW, KTÓRĄ POKOCHASZ OD PIERWSZEGO UŻYCIA!

Do wykonania szamponu będziesz potrzebowała sody oczyszczonej i wody. W buteleczce wymieszaj sodę i wodę w proporcji 1:3. W przypadku długich włosów będą to trzy łyżki sody i dziewięć łyżek wody. Mieszankę nakładaj na mokre lub… suche włosy. Od nasady aż po końce.

Miksturę pozostaw na włosach na kilka minut, a następnie spłucz ją dokładnie letnią wodą. Proces powtórz dwa razy, jednak drugie płukanie wykonaj mieszanką octu jabłkowego zmieszanego z wodą. Kondycja włosów powinna poprawić się już po kilku zabiegach. Po kilku tygodniach stosowania zauważysz, że Twoje włosy znacznie szybciej rosną, a do tego są błyszczące, mocne i zdrowe.

ZOBACZ TEŻ: SŁYSZAŁAŚ O MIODOWANIU WŁOSÓW?! TO NAJLEPSZA DOMOWA KURACJA PRZED LATEM!

Spróbujecie?