Każda z nas marzy już o prawdziwie wiosennej pogodzie, ale na słoneczne dni musimy jeszcze trochę poczekać. A to wcale nie takie łatwe, szczególnie kiedy wychodząc na zewnątrz czeka na nas deszcz albo zimny wiatr.

ZOBACZ TEŻ: UPIĘCIA, KTÓRE POMOGĄ CI UPORZĄDKOWAĆ WŁOSY, KIEDY CZEKASZ AŻ TWÓJ BOB ODROŚNIE

Takich pogodowych niespodzianek nie lubią nasze włosy, które w tym okresie potrzebują naszej szczególnej uwagi. Dobra maska nawilżająca to podstawa, ale jak uniknąć splątanych kosmyków? Spokojnie, z tymi fryzurami przetrwasz każdą pogodę i dotrwasz do wiosny w doskonałym stylu!

Ananasowy kucyk

Im wyżej i luźniej, tym lepiej. Po prostu zgarnij wszystkie włosy na środku głowy i delikatnie zabezpiecz całość cienką gumką i kilkoma wsuwkami. Dla lepszego efektu możesz najpierw podkręcić kilka pasm, by stworzyć wrażenie uroczego bałaganu.

podpięcie na bok

O tym, że wsuwki i ozdobne spinki znowu są w modzie, wiemy wszystkie, więc dlaczego nie wykorzystać tego faktu, by stworzyć mega prostą i efektowną fryzurę? Wystarczy, że zbierzesz włosy z jednej strony i podepniesz je kolorowymi wsuwkami. To doskonała propozycja szczególnie dla dziewczyn, które mają krótsze włosy, sięgające do szyi.

bąbelkowe

To jedna z najprostszych fryzur, która zawsze wygląda dobrze. Sprawdza się szczególnie w te poranki, kiedy drzemki przedłużają się w nieskończoność. Jedyne, co musisz zrobić, to zebrać włosy w kucyk, a następnie ozdobić go kolorowymi gumkami na całej jego długości.

ZOBACZ TEŻ: TEN DODATEK DO WŁOSÓW JEST NIESAMOWICIE MODNY. TO NAJWIĘKSZY HIT 2019 ROKU?

Niedbały koczek

To jedna z tych fryzur, która sprawdza się w każdej sytuacji, a szczególnie w deszczowe dni. Zbierz włosy w ten sam sposób, jak wtedy, gdy chcesz zrobić wysokiego kucyka i zwiń je dookoła, a następnie zabezpiecz wszystko kilkoma wsuwkami. Dla lepszego efektu, wypuść kilka pasm koło skroni i na karku.

Twist

Wygląda genialnie, ale w tym przypadku będziesz musiała poświęcić trochę więcej czasu, by dojść do perfekcji w tym upięciu. Na początek zbierz wszystkie włosy i zawiń je w ten sposób jakbyś chciała zrobić z nich rulon, kierując skręt w lewą stronę. Następnie pasma znajdujące się na górze podepnij wsuwkami, a końcówki puść luźno tak, by lekko dotykały karku. Jeśli znasz upięcie banana bun, będzie Ci łatwiej stworzyć tę fryzurę, ale dla pewności – przewiń zdjęcie w bok i zobacz krótki filmik, który pomoże Ci odtworzyć twista.