Neonowe włosy to trend, który pozostaje z nami już od kilku sezonów, ale od kiedy Lady Gaga postawiła na zmianę platyny na jasny fiolet , nadszedł czas, by pożegnać różowe pasma i wejść w nowy rok z nowymi kolorami na głowie.

I podczas gdy brązy i jasne blond pasma zawsze będą miały swoje miejsce w zmieniających się trendach w koloryzacji, to właśnie neonowe odcienie są najciekawszą opcją, które nieustannie przewijają się na kolejnych tablicach inspiracji.

ZOBACZ TEŻ: NAJMODNIEJSZE FRYZURY 2019 ROKU. 10 DOMINUJĄCYCH TRENDÓW

Po różowym złocie i lekkim pudrowym kolorze, nadszedł czas na nieco bardziej odważną purpurę, zieleń i mroźne jasnozielone odcienie. Oto lista najlepszych neonów. A jeśli chodzi o róż – w tym sezonie będzie on akceptowany tylko w wersji z przydymionym odcieniem z lekkim dodatkiem fioletowych akcentów.

Metaliczny fiolet

To jeden z najbardziej popularnych odcieni, który już zalewa Instagram i Pinterest. Możesz eksperymentować z jego intensywnością i pokryć nim całe włosy lub postawić na delikatną lawendową poświatę. Wbrew pozorom to jeden z uniwersalnych kolorów, który pasuje do jasnych blond pasm i sprawdza się doskonale na ciemnej podstawie.

Jadeit

Wałeczek jadeitowy robi karierę nie tylko w pielęgnacji, jego kolor jest teraz numerem jeden w trendach neonowych koloryzacji! I chociaż zielone włosy zazwyczaj zarezerwowane są dla osób, które uwielbiają eksperymentować z farbami, to uzyskanie odcienia idealnego jadeitu nie jest tak prostym zadaniem. Blondynki, które chcą pozostać przy możliwie jak najbardziej naturalnych odcieniach mogą dodać lekką, niezobowiązującą poświatę zieleni albo zdecydować się na pokrycie samych końcówek. Możesz też spróbować odcienia bardziej wpadającego pod zieleń albo zdecydować się na mroźny błękit.

ZOBACZ TEŻ: TE GRZYWKI Z INSTAGRAMA PRZEKONAJĄ CIĘ DO ZMIANY FRYZURY!

Mocna zieleń

A jeśli szukasz czego bardziej intensywnego zamień mocny róż na głęboką zieleń, której zdecydowanie bliżej do nefrytu. To alternatywa do jasnych niebiesko-zielonych odcieni jadeitu.