Utarło się przekonanie, że kobiety zmieniają fryzury, kiedy pragną zmian w swoim życiu. Trzeba przyznać, że coś w tym jest. Ścięcie lub przefarbowanie włosów zmienia nasz wygląd całkowicie. Właśnie o tym wspomina w swoim poście Tatiana Mindewicz-Puacz.

Karolina Szostak zmieniła fryzurę! To cięcie pokochały gwiazdy. Jest bardzo twarzowe

Tatiana Mindewicz-Puacz w krótkiej fryzurze

Tatiana zyskała rozpoznawalność dzięki programowi „Projekt Lady”, w którym była mentorką. Z zawodu jest psychoterapeutką i coachem. W programie „Projekt Lady” pomagała dziewczynom przejść przemianę. Oferowała wsparcie psychiczne w trudnych dla nich chwilach. Widzowie szybko ją pokochali. Obecnie Tatianę Mindewicz-Puacz na Instagramie obserwuje aż 147 tysięcy osób! Większość z nich była w szoku, kiedy psychoterapeutka wrzuciła zdjęcie w bardzo krótkich włosach!

Zmiany według Tatiany Mindewicz-Puacz

W opisie pod zdjęciem możemy przeczytać, że do zmian w życiu można podchodzić tak, jak do zmiany fryzury. Czasem po prostu czujemy potrzebę, aby coś zmienić natychmiast. Tatiana jednak radzi, żeby poczekać, jeśli nie jesteśmy czegoś pewne.

„Do ZMIAN w życiu można podchodzić, jak do… zmiany fryzury. Czasami mamy ogromną potrzebę NATYCHMIAST coś zmienić, jednym cięciem zostawić to, co było i poczuć nowe. To dobry sposób, jeśli jesteśmy w pełni gotowi, żeby rozstać się z myśleniem o tym, co „ucięliśmy”. Jeśli jednak nie mamy tej pewności, bo wiemy tylko, że wprawdzie czegoś już mamy dosyć – ale jeszcze nie bardzo wiemy, czego chcemy w zamian…dajmy sobie chwilę. Pamiętajmy, że jest kilka opcji poza „cięciem” i warto je rozważyć przed podjęciem decyzji. Nie ma bowiem sensu patrzenie w przeszłość z nadzieją, że wróci (…bo nie zawsze jak w przypadku włosów to, co zlikwidowaliśmy… odrośnie)”.

Odmieniona Adele! Gwiazda pokazała nową fryzurę. Wygląda zachwycająco

Internautów zszokowała taka zmiana! Tatiana Mindewicz-Puacz przyzwyczaiła nas do swoich półdługich blond włosów. Zdjęcie, na których ma znacznie dłuższe i ciemniejsze włosy wywołało lawinę komentarzy. Fani mentorki uważają, że zdecydowanie lepiej wygląda w dłuższych włosach.

„Zdecydowanie teraz lepiej w tych dłuższych”.

„Zdecydowanie korzystniej w tym roku, pani Tatiano”.

„Ale Pani jest tu niepodobna do siebie! Zmiany nam są zawsze potrzebne”.

Jednak fani mogą być spokojni – zdjęcie, które wstawiła na Instagram mentorka z „Projekt Lady” pochodzi z… 2015 roku! W którym wydaniu Tatiana Mindewicz-Puacz podoba Wam się bardziej?