Marzeniem wielu z nas jest posiadanie długich, pełnych objętości pasm. Ten mężczyzna spełnia wszystkie te kryteria. Takich włosów mogłaby mu pozazdrościć niejedna kobieta. A on sam jest z powodzeniem mógłby zostać twarzą najlepszych salonów fryzjerskich.

28-letni Cristiano Braga ma zniewalające włosy, które oprócz imponującej długości są lśniące i pełne objętości. Brazylijczyk zapuszcza włosy od siedmiu lat. To jego charakterystyczna cecha wyglądu, ale jak sam przyznaje spotyka się z różnymi opiniami na ten temat.

ZAPOMNIJ O CHŁODNYM I CIEPŁYM ODCIENIU WŁOSÓW. FRYZJERZY SZYKUJĄ NOWOŚĆ!

Kobiety widząc jego włosy zazwyczaj chwalą ich piękny kolor i długość, dodając żartobliwie, że to niesprawiedliwe, aby mężczyzna miał tak piękne i zadbane kosmyki. Jeśli chodzi o mężczyzn – tu sprawa nieco się komplikuje. Często zarzucają mu, że w ten sposób chce przejąć całe zainteresowanie kobiet swoją osobą.

Christiano nie przejmuje się jednak tą opinią. Na co dzień jest modelem i aktorem, dlatego przywiązuje dużą uwagę do swojego wyglądu. Do pielęgnacji włosów używa wyłącznie naturalnych składników – często stosuje roślinne olejki, które pomagają mu zachować pasma w dobrej kondycji.

NOWA KOLORYZACJA BLORANGE HAIR. POWSTAJE Z POŁĄCZENIA DWÓCH PIĘKNYCH ODCIENI

Mężczyzna często słyszy również porównania do popularnej postaci z bajki. Wiele osób nazywa go męską wersją Arielki. Zapytany o to, dlaczego postanowił zapuścić włosy, przyznaje, że nie ma na to jasnego wytłumaczenia. Któregoś dnia spojrzałem w lustro i postanowiłem przestać obcinać włosy. To potoczyło się samo. Zawsze uważałem też, że długie włosy wyglądają pięknie zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. To daje mi dużo pewności siebie.

Trzeba przyznać, że jego włosy robią wielkie wrażenie. Imponująca długość i piękny, głęboki kolor to coś, co wprowadza w wielki zachwyt.

Takich włosów pozazdrości każda kobieta. 28-latek zachwyca fryzurą!

Takich włosów pozazdrości każda kobieta. 28-latek zachwyca fryzurą!