Jeżeli tak samo jak my kochacie warkocze, ten news jest dedykowany specjalnie dla Was. Zaplecione w warkocz włosy wyglądają bardzo dziewczęco, dodają każdej kobiecie uroku i wdzięku. Taka fryzura jest również bardzo wygodna, włosy nie opadają nam na twarz i nie przeszkadzają w ciągu dnia. Mamy dla Was dzisiaj 30 propozycji fryzur z warkoczem w roli głównej. Jeżeli jesteście zainteresowane to koniecznie przejdźcie dalej.

ZOBACZ: DZIEWCZYNA ZAPLOTŁA WARKOCZ Z 7 PASM! TUTORIAL JEST HITEM NA INSTAGRAMIE!

Warkocze to idealne uzupełnienie stylizacji w ciągle modnym stylu boho. My uwielbiamy i wspomniane fryzury, i wspomniany styl, a w szczególności wspomniane połączenie. Warkocze kojarzą nam się z festiwalami i wakacjami, dlatego z wielką chęcią nosimy je przez cały rok.

Jak wyglądają najmodniejsze warkocze? Fryzury są luźne, z „fruwającymi” włosami. Zapomnijcie o lakierze do włosów! Im warkocz rozwalony bardziej, tym lepiej. Uwielbiamy również „opaski” i „korony” z warkoczy, które świetnie prezentują się w połączeniu z rozpuszczonym włosami. No i oczywiście ciasno splecione warkocze splecione w efektowne koczki.

ZOBACZ: TEN NOWY TREND W KOLORYZACJI WŁOSÓW TO CZYSTA MAGIA!

Zobaczcie nasze ulubione inspiracje z Pinteresta i zainspirujcie się!