Bob już od kilku sezonów plasuje się na pierwszym miejscu wśród najmodniejszych cięć. Twarzowa i bardzo praktyczna fryzura zawładnęła zarówno czerwonym dywanem, jak i ulicą, zyskując już miano kultowej. Wszystko jednak wskazuje na to, że tej zimy to się zmieni, a ponadczasowy bob zostanie zastąpiony przez jego dłuższą wersję, long boba.

Jak stylizować boba – oto najpiękniejsze propozycje

Lob, czyli włosy do obojczyków, można uznać za kompromis pomiędzy krótkim bobem a długimi fryzurami, która daje szerokie możliwości w stylizacji. W tym sezonie będziemy go stylizować na trzy sposoby, łącząc go z powracającym trendem na cieniowanie.

 

Lob z cieniowaniem z przodu

View this post on Instagram

sunday blues 🦋

A post shared by FOX | Music Producer (@iamfoxlove) on

 

Cięcie z krótszymi warstwami z przodu, kończącymi się na wysokości podbródka, podkreśli rysy twarzy, optycznie ją wysmuklając.

 

Shaggy lob

 

Propozycja dla kochających artystyczny nieład. To cieniowane na całej długości cięcie, które dodatkowo stylizujemy lokówką i roztrzepujemy palcami. Dzięki temu zyskujemy pełną objętości, trójwymiarową i bardzo kobiecą fryzurę.

Lob z grzywką

Tej zimy do łask powraca nie tylko cieniowanie, ale też budząca emocje grzywka. Możemy zdecydować się na dwa warianty – kurtynową w stylu retro lub ściętą na prosto tzw. tępą.