Włosy po zimie potrzebują solidnej regeneracji. Przesuszone, łamliwe i matowe kosmyki to jeden z najczęstszych problemów, który wymaga podjęcia zdecydowanych i natychmiastowych kroków. Ale to wszystko wcale nie musi oznaczać radykalnego cięcia. Jeden z najnowszych trendów w pielęgnacji o nazwie Sluggin pomoże Ci przywrócić im miękkość i blask.

5 potencjalnych przyczyn kobiecych problemów z włosami

Mroźne powietrze na zewnątrz, ogrzewanie i suche powietrze w pomieszczeniu – to mieszanka, która zaburza poziom nawilżenia zarówno skóry, jak i włosów. Na całe szczęście istnieje prosta sztuczka, dzięki której pasma odzyskają zdrowy wygląd. Staną się gładkie i błyszczące. Sluggin to zabieg, który jest niesamowicie prosty do wykonania. Zastosuj go wieczorem, a poranny efekt mocno Cię zaskoczy. Jedyne, czego potrzebujesz to kondycjonujący włosy kosmetyk, który zatrzyma wilgoć we włosach. Możesz użyć olejku, serum, odżywki lub maski. Kolejny krok to owinięcie pasm w grubą skarpetę. Dzięki temu nie pobrudzisz pościeli, a kosmetyki wniknął głęboko we włosy, podczas snu.

Ważne jest, aby podejść do tej techniki w indywidualny sposób i dobrać kosmetyki do typu włosów. Dla osób o bardzo cienkich pasmach nakładanie gęstego, bogatego olejku może sprawić, że nawet po umyciu będą one zbyt mocno obciążone. W takim przypadku wystarczy nałożyć tylko maskę, zawinąć pasma w turban z ręcznika (lub skarpetę) i iść spać. W przypadku osób o znacznie grubszych lub kręconych włosach, które mają tendencję do puszenia się, olejek można nałożyć na całe pasma, zaczynając od góry i przechodząc aż po same końce. Kiedy obudzisz się następnego ranka, po prostu spłukujesz włosy. I gotowe!

@moniquemrapier you will never go back 🥺 say goodbye to split ends 👏🏼 comment any questions!💗 #hair #hairtok #hairhacks #haircare #hairtips #hairdamage ♬ Eenie Meenie (Radio Version) - Sean Kingston & Justin Bieber
6
1

Szampon do włosów zwiększający objętość

ANWEN

34,99 ZŁ

Kup teraz
7
2

olejek do włosów średnioporowatych

ANWEN

17,99 ZŁ

Kup teraz
4
3

Odżywka emolientowa

ONLYBIO

22,99 zł

Kup teraz
5
4

Tonik do codziennej pielęgnacji skóry głowy

KAMINOMOTO

99,00 zł

Kup teraz
1
5

Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

YUMI

17,49 zł

Kup teraz
2
6

Maska do włosów niskoporowatych

ANWEN

39,99 ZŁ

Kup teraz
3
7

Odżywka proteinowa

ONLYBIO

22,99 zł

Kup teraz