Frankie Cluney z Brighton już jako mała dziewczynka uwielbiała opowieści o wróżkach i baśniowych księżniczkach z długimi włosami. Jej fascynacja trwa do dziś. 32-letnia kobieta ma piękne, długie włosy sięgające do podłogi!

Długie włosy to spełnienie marzeń Frankie, jednak już w wieku 13 lat, kiedy jej włosy sięgały do talii zaczęły się trudności w ich codziennej pielęgnacji. Szczególnie mycie i suszenie włosów zajmowało bardzo dużo czasu.

ZOBACZ TEŻ: NAJGŁUPSZE WYZWANIE JAKIE POJAWIŁO SIĘ W SIECI #FALLINGSTARSCHALLENGE

Frankie nie chciała jednak obcinać swoich już wtedy długich pasm. Podczas jednej z rozmów, przyjaciółka jej mamy poleciła, by po prostu przestała je myć – dziewczyna postanowiła spróbować i od tamtej pory w ogóle nie myje włosów!

Jak sama przyznaje początki były trudne – przez kilka pierwszych miesięcy odczuwała swędzenie skóry głowy, a jej włosy były bardzo tłuste.

Jednak Frankie nie zrezygnowała z tej dziwnej metody, zamiast mycia włosów, jedyne co robi to ich dokładne czesanie. Kobieta traktuje to zajęcie jako forma medytacji, a sam proces przeczesywania tak długich pasm sięgających do podłogi zajmuje jej nawet godzinę.

ZOBACZ TEŻ: POWSTAŁA BIELIZNA, KTÓREJ NIE MUSISZ PRAĆ TYGODNIAMI… CZY TO PRZYSZŁOŚĆ HIGIENY?

Co Wy na to?