Trendy we fryzurach na sezon wiosna-lato 2021 zdecydowanie idą w styl retro. Obserwujemy powrót fryzur będących ukłonem w stronę grungu i rock’n’rolla. Ma to sens, zwłaszcza że wiele kobiet po roku w zamknięciu zaczęło kombinować przy fryzurach samodzielnie. TikTok zapewnia skróconą drogę do sprawdzania najbardziej aktualnych trendów. Samodzielne obcięcie włosów brzmi jak brawura, ale cóż…

Ta wcierka naprawiła błędy fryzjera. To japoński sposób na piękne, długie włosy [RECENZJA]

Samodzielne obcięcie włosów z TikToka

Odważni TikTokersi zaczęli zmagać się z jednominutową fryzurą, która polega na ułożeniu włosów w koński ogon i obcięciu jego znacznej części. Nie próbuj tego w domu, chyba że jesteś bardzo odważna lub akurat jesteś fryzjerką.

Pomysł daje wielowarstwowy efekt, który charakteryzuje styl mullet. Niektóre dziewczyny w trakcie rezygnują z cięcia, wyraźnie zaniepokojone, gdy długie pasma opadają na podłogę. Niektóre wyniki są imponujące. Jasne jest jednak, że dzięki temu uniwersalnemu podejściu, w którym brakuje wykwalifikowanego profesjonalisty, jest miejsce na pomyłkę.

Najbezpieczniejszym sposobem na uzyskanie fryzury mullet jest oczywiście udanie się do fryzjera, który spersonalizuje strzyżenie, aby dopasować je do grubości włosów oraz kształtu twarzy. Nawet jeśli jednominutowy mullet nie wydaje ci się najlepszym posunięciem, przynajmniej obejrzyj te filmiki. Na pewno przyniosą ci wiele radości.

 

@effervescingelephant

One Minute Mullet #fyp #mullet

♬ Back To Black – Amy Winehouse

@caeliaaaaa

It’s messy and my hair is straight in this video but you get the point ! #mullet #shag #wolfcuthair #curlygirl

♬ Castaways – The Backyardigans

TikTokerka zdradza sposób na pozbycie się robaków z truskawek. „Chyba więcej ich nie tknę”