Wszyscy wiemy, że niektóre informacje znalezione w sieci mogą zupełnie nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości. W szczególności może to dotyczyć instagramowych beauty hacków, które w ostatnim czasie zalewają Internet. Porad dotyczących tego, jak zwiększyć objętość włosów jest mnóstwo. Pytanie tylko, na ile są one skuteczne.

Obsesyjny trend na Tik Toku – mrożony krem do twarzy. Tak działa lodowa kuracja

Ale warto czasem zaryzykować, bo niektóre mogą okazać się naprawdę pomocne. Oczywiście, jeśli nie przesadzimy z ich częstotliwością.

Jedna z nich dotyczy suchego szamponu. I chociaż większość z nas ma mieszane uczucia, jeśli chodzi o ten sposób odświeżenia włosów, to używany od czasu do czasu może okazać się prawdziwym ratunkiem. Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć objętość włosów – ten kosmetyk może w tym pomóc.

Cały sekret lśniących, pełnych objętości włosów polega na tym, by spryskać włosy odrobiną suchego szamponu tuż przed pójściem spać. To szybki sposób na to, by odświeżyć włosy i rano nie obudzić się z oklapniętymi, przetłuszczonymi pasmami.

Oczywiście to rozwiązanie, z którym lepiej nie przesadzać, ale jeśli chcesz cieszyć się włosami pełnymi objętości, to wypróbuj ten szybki beauty hack. Działa rewelacyjnie.

Stres sieje spustoszenie na głowie. Jak ratować włosy podpowiada Anna Mackojć, trycholog z Instytutu Trychologii.

Będziecie chciały to przetestować?