Gdy liście zaczynają spadać, a mrożone latte zamienia się w gorące oznacza to jedno: czas na zmiany. Czy odcienie czerwieni i brązu to pierwsze, co przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o jesiennych kolorach? Ten sezon jest idealnym momentem na dodanie pikanterii do wszystkiego, co cię otacza. Włącznie z włosami.

Najnowszy jesienny trend w koloryzacji to bogaty, pikantny odcień, któremu fryzjerka Amanda Leaman z Bostonu nadała przydomek czekoladowe chili. Ta gorąca mieszanka kolorów pobłogosławi wszystkie brunetki szczyptą głębokich odcieni. Co najważniejsze, kolorystka opracowała kolor w taki sposób, aby włosy wyglądały na muśnięte słońcem, więc trendy w koloryzacji absolutnie nie zostawiają za sobą lata.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNY KOLOR, KTÓRY ZECHCESZ WYPRÓBOWAĆ TEJ JESIENI! NIE TYLKO DLA BLONDYNEK

Kasztanowe warstwy przeplatają się z głębokim brązem. Ogólny efekt to mieszanka jesiennych tonów, które będą pasować do twojego ulubionego swetra. Co było inspiracją do stworzenia takiego koloru? Kasztany wygrzewające się na słońcu.

Leaman twierdzi, że koloryzacja najlepiej sprawdzi się na ciemnych brunetkach. Jest dla kobiet, które szukają naturalnego wymiaru we włosach. Czekoladowe chili będzie wyglądało naturalnie do samego końca. Nawet gdy pasma zaczną odrastać. Zamiast ściągać kolor u stylisty i płacić za koloryzację odrostów, włosy będą zmieniały kolor jak opadające liście.

ZOBACZ TEŻ: JOANNA HORODYŃSKA CAŁA W PANTERCE ŻEGNA SIĘ Z PLATYNĄ NA WŁOSACH

Podoba się wam?