Kaia Gerber poszła w ślady swojej matki Cindy Crawford, podbijając świat modelingu — mimo bardzo młodego wieku jej nazwisko jest już jednym z najbardziej rozpoznawalnych w branży. Nic w tym dziwnego, jest przepiękna, zachwyca figurą i ma świetne wyczucie stylu, a w dodatku – stroni od skandali, całą uwagę poświęcając pracy.

Młodą modelkę doceniają światowej sławy projektanci, regularnie zapraszając do współpracy, a na Instagramie śledzi ją ponad 4 mln użytkowników, którzy chętnie czerpią z niej inspirację.

ZENDAYA ZMIENIŁA FRYZURĘ! NIE UWIERZYCIE, JAK TERAZ WYGLĄDA!

Teraz Gerber miała okazję wziąć udział w zjawiskowym pokazie najnowszej kolekcji Fendi na Fashion Weeku Haute Couture w Rzymie. Modelki prezentowały ubrania przechadzając się po wybiegu z Koloseum w tle i chociaż była to pierwsza kolekcja Fendi, którą zaprojektowano bez udziału Karla Lagerfelda, nie ona wzbudziła największą sensację, a prezentowane na wybiegu fryzury.

Do pięknych, romantycznych strojów utrzymanych w kolorystyce ziemi, dobrano krótkie fryzury w pastelowych kolorach. I to właśnie one przykuły największą uwagę publiczności, a szczególnie peruka Kai Gerber w odcieniu delikatnego różu. Młodziutka modelka wyglądała w niej wręcz olśniewająco.

Prezentowane fryzury, były ukłonem w stronę lat 70. – krótkie, mocno cieniowane z przodu, z gęstą grzywką. W kolorach inspirowanych rzymskimi marmurami wyglądały naprawdę świetnie i pięknie komponowały się z prezentowaną kolekcją.

Odpowiadał za nie legendarny fryzjer Sam McKnight, który czesał między innymi księżną Dianę.

Media przewidują, że fryzura szybko stanie się hitem i zawładnie ulicami, przywracając modę z dawnych lat.

Co o tym myślicie? Faktycznie twarzowa?