Niesamowicie modne w tym sezonie welurowe frotki do włosów, opaski i spinki z perłami to urocze ozdoby, dzięki którym w zaledwie kilka minut można stworzyć efektowną fryzurę. Te dodatki do włosów to prawdziwy hit, który stał się ulubieńcem wszystkich It Girls. Ale na horyzoncie właśnie pojawia się kolejny, wielki trend w stylizacji włosów.

Na zdjęciach z letnich festiwali króluje jedna, konkretna fryzura. Jej miłośniczką jest m.in. Kylie Jenner, która zaprezentowała trend na oryginalne zdobienie włosów na tegorocznym festiwalu Coachella. Jej długi, imponujący warkocz został ozdobiony… muszelkami.

W ślady za Kylie poszły również inne influencerki, przedstawiając własne interpretacje fryzury. Na Instagramie jest pełno ciekawych propozycji, a oprócz uroczych muszelek, wśród najpopularniejszych dodatków znajdują się również srebrne łańcuszki, złote kolczyki, a nawet agrafki z błyszczącymi kryształkami, które zdobią dziewczęce plecionki i drobne warkoczyki.

KRÓTKIE FRYZURY, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAPRAGNIESZ ŚCIĄĆ WŁOSY

Nie jest to zupełna nowość, co raczej odświeżenie trendu, który już jakiś czas temu lansowała Selena Gomez czy Ariana Grande. Hair Piercing polegał na wplataniu w drobne warkoczyki metalowych, okrągłych kolczyków.

W tym roku pomysł ten został jednak nieco zmodyfikowany i uzupełniony o inne ozdobne elementy. Na głowach pojawiają się nie tylko kolczyki, ale również błyszczące koraliki, drobne perełki, agrafki i inne metalowe elementy. To z pewnością jeden z najbardziej oryginalnych trendów ostatnich miesięcy.

4 FRYZURY, KTÓRE SZPECĄ. SPRAWDŹ, CZY PRZYPADKIEM NIE CZESZESZ SIĘ W TEN SPOSÓB