Media społecznościowe to kopalnia inspiracji oraz nowopowstałych trendów. Przebijają się popularnością i są powtarzalne dosłownie wszędzie. Moda, fryzury, sztuczki urodowe, a nawet pewne zachowania lub zagadki społeczne. Jedną z takich kopiowanych rzeczy jest uroczy koczek w stylu lat 80. upięty popularną w tamtych latach klamrą. Dziewczyny wręcz błagają, by pokazywać, jak powstaje fryzura w zwolnionym tempie.

I tak doczekaliśmy się filmów instruktażowych, które rzeczywiście objaśniają, jak wygląda skręt krok po kroku. Na pierwszy rzut oka wygląda to naprawdę łatwo, jednak czy fryzurę można zrobić w kilka sekund? Dajcie nam znać, czy umiecie powtórzyć tę fryzurę.

Billie Eilish ma teraz blond włosy! Totalna metamorfoza

Modna fryzura z TikToka

@kovessentials

have you mastered the French twist? #clawclip #clawcliphairstyles #clawcliphack #clawclips #clawclipseason #healthyhair #hairstyletutorial #hairhack

♬ Caution – Kaytranada

Modna fryzura z TikToka to tylko jeden z trendów, który stał się popularny dzięki społeczności zgromadzonej w popularnej aplikacji, która zresztą zalewa już inne aplikacje społecznościowe takie jak Instagram i Facebook. Poniżej zamieszczamy artykuły na temat pozostałych ciekawostek urodowych znalezionych własnie na TikToku.

Obsesyjny trend na Tik Toku – mrożony krem do twarzy. Tak działa lodowa kuracja

HIT z Tik Toka! Domowa maska do włosów z magicznym składnikiem. Po jej użyciu włosy mają niesamowity połysk

Tiktokowa sztuczka z tuszowaniem rzęs! Zmień położenie szczoteczki, a różnica będzie kolosalna!

Szybki trik z Tik Toka, dzięki któremu gumka do włosów wygląda jak nowa

#lifehack prosto z Tik Toka. Genialne pomysły, które uproszczą codzienne dbanie o urodę

Korzystacie z tej popularnej aplikacji? Jakie są wasze ulubione lifehacki znalezione na TikToku? Nasze życie zmieniła informacja o tym, że folia spożywcza trzymana w zamrażarce nie klei się podczas stosowania. Wspaniałe prawda?

Jeśli masz zniszczone włosy… Jak im pomóc?