Nieustannie zmieniające się trendy w koloryzacji włosów dają nam naprawdę spore pole do manewrów. Od skandynawskich blondów, po ciemne odcienie brązów i rudości. Wiele z tych koloryzacji wymaga jednak poświęcenia sporej ilości czasu, tak by efekt był zgodny z oczekiwaniami. Jeśli jednak szukasz prostszego rozwiązania i chcesz jedynie lekkiego odświeżenia koloru – najnowsza propozycja od czołowych stylistów fryzur będzie strzałem w dziesiątkę.

ZOBACZ TEŻ: BLOND W ODCIENIU CHARDONNAY TO NASZA NOWA OBSESJA! ZOBACZ, JAK GENIALNIE WYGLĄDA

Lekkie rozjaśnienie pasm i naturalnie wyglądający blask – taki efekt zapewni Ci Sand Hair. To koloryzacja, której efektem są subtelnie pojaśnione kosmyki, wyglądające zupełnie jak muśnięte słońcem.
To też doskonała alternatywa dla platynowych blondów, które wymagają o wiele bardziej zaawansowanych technik koloryzacji i spędzenia wielu godzin w salonie fryzjerskim.

Sand Hair polega na rozjaśnieniu pojedynczych pasm, które przeplatają się z bazowym odcieniem. Możesz wykorzystać to rozwiązanie również wtedy, gdy Twoje włosy mają naturalny kolor. W ten sposób uzyskasz efekt lekkiego pojaśnienia i wielowymiarowości.

To propozycja, która sprawdzi się zarówno na ciemnych, jak i nieco lżejszych kolorach włosów. Technika ta opiera się na dodaniu pojedynczych pojaśnień na koronie włosów – szczególnie z przodu. Cała reszta pozostaje bez zmian. Przeplatające się jasne pasma blondu dodadzą naturalnie wyglądającego pojaśnienia. To sposób na szybkie odświeżenie koloru albo świetny sposób na pierwsza koloryzację.

ZOBACZ TEŻ: OIL SLICK HAIR TO NAJPIĘKNIEJSZA KOLORYZACJA SEZONU DLA BRUNETEK. ZAKOCHASZ SIĘ

Spróbujecie?