Tego lata dodatki do włosów to obowiązkowy punkt stylizacji – są nie tylko piękne, ale też niesamowicie szybko mogą zamienić zwykły koczek, kucyk lub fale w najmodniejsza fryzurę sezonu. Pośród miękkich, welurowych gumek, opasek i spinek jest jeden, szczególny element, który pokochały wszystkie it girls.

Chodzi oczywiście o chusty, które są naprawdę bardzo wdzięcznym dodatkiem każdej stylizacji. Pasują nie tylko wplecione we włosy, ale z powodzeniem można wykorzystać je także jako ozdoba do torebki lub klasyczny dodatek do białej koszuli. Piękna, jedwabna apaszka zawiązana delikatnie wokół szyi to synonim elegancji i kobiecości.

CZEREŚNIOWY BLOND. KOLEJNA PIĘKNA KOLORYZACJA WŁOSÓW NA LATO

Miękkie, jedwabne wyglądają pięknie we włosach, ale jest jeszcze jeden powód, dla którego wiele dziewczyn wybiera je częściej niż inne dodatki – delikatny, gładki materiał nie niszczy pasm włosów. Najprostszym sposobem na jej wykorzystanie jest stworzenie z niej opaski do włosów. By uzyskać ten efekt, wystarczy przewiązać ją przez głowę. Aby jednak materiał nie zsuwał się z włosów, można założyć elastyczną opaskę i przykryć ją piękną, jedwabną apaszką – w ten sposób utrzyma się na miejscu i nie trzeba będzie co chwilę jej poprawiać.

BALAYAGE – PIĘKNY SPOSÓB NA ODŚWIEŻENIE BOBA!

Jedwabna chusta sprawdzi się również jako dodatek do innej fryzury – koczka lub kucyka. Po związaniu włosów wystarczy ozdobić upięcie jedwabnym, miękkim materiałem. To jedna z najprostszych i najpiękniejszych fryzur na lato.

Apaszkę można również wykorzystać jako dodatek do ubrań – pasuje idealnie do luźnych sukienek w stylu boho. Wystarczy przewiązać ją w pasie, by zyskać dodatkowy, modny element lub wymienić pasek w ulubionych jeansach na ozdobną, satynową chustę.