Hołdujemy zasadzie, że to naturalne, jest piękne. Czasem jednak trzeba nieco dopomóc naturze i okiełznać niesforne włosy! Czasem też warto śmiało eksperymentować i nieco odmienić wygląd, by czuć się i wyglądać fantastycznie. Jak to zrobić w sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla włosów? Przekonaj się jak prosta i delikatna może być stylizacja włosów!

stylizacja włosów

Włosy proste, kręcone, a może romantyczne fale?

Jak to możliwe, że naprawdę niewiele kobiet jest zadowolonych z naturalnego wyglądu swoich włosów? Dlaczego kobiety o włosach idealnie prostych pragną mieć włosy kręcone, a właścicielki pięknych loków próbują się ich pozbyć za wszelką cenę? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytania. Natomiast możemy zdradzić Ci, na czym polega stylizacja włosów, aby osiągnąć fryzurę, o jakiej marzysz!

Prostownica Steampod 3.0 to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu ułożysz włosy tak, jak tylko chcesz, a co równie ważne – bez uszczerbku na ich kondycji. Prosty, a może kręcony look? Lekkie fale? Bezpieczna i szybka stylizacja włosów jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki niezwykłej mocy pary uzyskasz natychmiastowy efekt.

Wypróbuj innowacyjne urządzenie od L’Oréal Professionnel już dziś i zauważ:

 • 2x gładsze włosy(1)
 • 2x szybciej(1)
 • 2,5x mniej uszkodzeń włosów(2)

prostownica

Nie zapomnij o ochronie i wzmacnianiu na co dzień!

Wreszcie nadeszły ciepłe dni i wakacje! Jeśli pragniesz zapuścić włosy w tym czasie, koniecznie zadbaj o ich wzmocnienie. Ostre promienie słońca, słona morska woda, zanieczyszczenia środowiska – to zaledwie kilka z wielu czynników, które szkodzą włosom, w widoczny sposób wpływając na pogorszenie ich wyglądu i kondycji. Wybierasz się na urlop? Świetnie! Ale nie rób sobie przy tym urlopu od pielęgnacji.

Chcąc wzmocnić, zregenerować włosy i jednocześnie pogrubić ich końce, wypróbuj nową gamę kosmetyków Serie Expert PRO LONGER od L’Oréal Professionnel. Dzięki dwóm składnikom: FILLER A-100 oraz aminokwasowi zobaczysz:

 • aż o 66% mniej rozdwojonych końcówek(4)
 • aż do 50% włosy pogrubione na całej długości(5)
 • 5x więcej blasku(4)

Odczuwalna i widoczna różnica w grubości i sile Twoich włosów sprawi, że zapuszczanie i stylizacja włosów staną się prawdziwą przyjemnością!

Stylizacja włosów: co poza profesjonalnymi kosmetykami?

kosmetyki do włosów

Wprowadź w życie kilka drobnych, prostych nawyków, a szybko zauważysz zmianę na lepsze. Bezpieczna stylizacja włosów uda się pod warunkiem, że użyjesz do tego celu wyłącznie profesjonalnych, bezpiecznych urządzeń, jak wspomniana prostownica Steampod 3.0. Koniecznie przyjrzyj się swojej diecie. Wakacje do dobry czas na wprowadzenie do niej dużej ilości zdrowych warzyw i owoców (pod wszelkimi postaciami!), które są skarbnicą dobroczynnych witamin i minerałów.

Ważna porada: wykaż się odrobiną cierpliwości i zrozumieniem dla swoich włosów, które zaraz po umyciu są szczególnie podatne na uszkodzenia. Nie rozczesuj ich na siłę, nie szarp, nie pocieraj ręcznikiem. Zamiast tego, pozostaw go przez chwilę na głowie, aby wchłonął nadmiar wody. Następnie rozczesuj włosy możliwie najdelikatniej grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami.

Oddając się wakacyjnej beztrosce, chroń również włosy przed słońcem – różnego rodzaju kapelusze są naprawdę modne! Jeśli zażywasz kąpieli w basenie z chlorem, w morzu, rzece bądź jeziorze i w jej trakcie zmoczysz włosy, po powrocie koniecznie je umyj szamponem Serie Expert PRO LONGER od L’Oréal Professionnel. Nie zapomnij również o nałożeniu maski lub odżywki.

Dbaj o włosy, aby móc cieszyć się piękną, zdrową fryzurą nie tylko w okresie letnim, ale przez cały rok!

 

 1. Test instrumentalny przy dostarczaniu stałego stężenia pary 0,8g/min vs klasyczna prostownica
 2. Test instrumentalny vs. klasyczna prostownica po 15 użyciach
 3. Pro Longer szampon + odżywka – test instrumentalny
 4. Pro Longer koncentrat+ szampon + maska – test instrumentalny
 5. Pro Longer koncentrat+ szampon – test instrumentalny

 

Materiał partnera