Najnowszy trend w koloryzacji włosów jest bardzo intrygujący. Terminu, który jest nazwą koloryzacji, używa się, aby określić osobę, która nie odpowiada na telefony i wiadomości eks faceta. Ghosted hair króluje wśród najmodniejszych propozycji światowej sławy stylistów fryzur! To koloryzacja, która sprawia, że poszczególne odcienie włosów są widoczne i… nie.

To, co odróżnia platynową blondynkę od koloryzacji ghosted, to mieszanka zimnego grafitu i odcieni opalizującego kwarcu, które kryją się we włosach. Głębia koloru ujawnia się, kiedy włosy są wprowadzane w ruch. Koloryzacja tego typu po raz pierwszy pojawiła się na Instagramie Jason’a Hogan i z różnym skutkiem rozprzestrzeniła się na wiele kanałów w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: FALLAYAGE, CZYLI TREND, KTÓRY POKOCHAŁY WSZYSTKIE BRUNETKI! (FOTO)

Pierwotnie koloryzacja ta została stworzona z konieczności. Fryzjer chciał zaproponować swoim klientkom coś, co odróżniałoby je od innych, prostych, platynowych koloryzacji. Według niego ghosted to sposób, aby kolor nie był mdły i nudny.

Jednym z powodów popularności tego koloru jest to, że nigdy się nie nudzi. W zasadzie kolor z każdej strony wygląda inaczej. Do odważnych świat należy!

ZOBACZ TEŻ: TO WŁAŚNIE TE KOLORY BĘDĄ KRÓLOWAŁY NA NASZYCH WŁOSACH W 2018 ROKU!

Podoba się Wam?