Coachella, która rozpoczyna sezon festiwalowy, jest tuż za rogiem. Oznacza to, że nadszedł czas na ciekawe, błyszczące fryzury. Im więcej brokatu, tym lepiej! Nie będziemy trzymać Cię w niepewności. W tym artykule znajdziesz film instruktażowy oraz przydatne wskazówki, które umożliwią Ci szybkie wykonanie takiej fryzury. Naszym zdaniem jest boska!

Do wykonania festiwalowej fryzury będziesz potrzebowała: wsuwki, czarne gumki, brokatowe wstążki, brokat oraz grzebień. Na początku podziel włosy na dwie sekcje z równym przedziałkiem. Z górnej sekcji zapleć dwa dobierane warkocze i na końcu każdego warkocza zwiąż włosy gumkami. Wokół nich stwórz dwa małe koczki.

ZOBACZ TEŻ: CO WARTO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA FESTIWAL? 10 RZECZY, KTÓRE UŁATWIĄ CI FUNKCJONOWANIE!

Dolną sekcję włosów wyprostuj na prostownicy. W tym momencie Maria, która wykonuje fryzurę, farbuje pasemka na niebiesko. Polecamy wykorzystanie 1-dniowego koloru w sprayu L’Oréal Paris, Colorista. Następny krok jest naszym ulubionym. Pasma pokrywane są niebieskim brokatem w piance i delikatnie podkręcane na lokówce.

Pomimo tego, że fryzura już wygląda uroczo, to jeszcze nie koniec! Następny etap to… nałożenie jeszcze większej ilości brokatu i uzupełnienie fryzury brokatowymi wstążkami. Dajcie znać, jak Wam poszło. Jeśli chcecie pochwalić się efektami, oznaczcie nas na Instagramie!

ZOBACZ TEŻ: MUSICIE ZOBACZYĆ FESTIWALOWE STYLIZACJE W WYDANIU JESSIKI MERCEDES I MAFFASHION!

Czekamy na Wasze propozycje!