Kiedy już zadbamy o nowy kolor włosów kolejnym krokiem jest stylizacja. A pod tym względem warto zadbać o komfort a jednocześnie pamiętać o wakacyjnych trendach. Upięcie włosów na lato Sleek Ponytail sprawdzi się idealnie.

To propozycja dla posiadaczek długich włosów, która jest idealna na upalne dni. Eleganckie upięcie w wysoki kucyk z efektem glass hair to coś, co sprawdzi się na co dzień, ale nie tylko. Gładko zaczesane pasma to także świetny wybór na wyjątkowe okazje.

Kucyk w stylu Paryżanek. Oto jak go odtworzyć

Upięcie włosów na lato Sleek Ponytail

Samo stworzenie fryzury jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Całość opiera się na wygładzeniu włosów i nadaniu im połysku. Wystarczy zaczesać włosy do tyłu i upiąć je w kucyk.

W zależności od tego jaki efekt chcesz uzyskać możesz stworzyć romantyczną fryzurę z opadającymi włosami tuż przy karku lub związać je w wysoki kucyk w stylu lat 90. Niedawno modę na podobną fryzurę lansowała Kim Kardashian i Jennifer Lopez.

Ashley Benson znudził się krótki bob. Jej włosy są teraz imponująco długie

Upięcie włosów Sleek Ponytail – jak je wykonać

Sleek Ponyatil mogą też wypróbować posiadaczki włosów średniej długości, wystarczy wygładzić włosy prostownicą, by uzyskać efekt perfekcyjnie gładkich pasm.

Następnym krokiem jest stworzenie przedziałku – na środku głowy lub z boku tuż przy uchu. Możesz też zaczesać pasma do tyłu, pamiętaj jednak, by żadne kosmyki nie odstawały – chodzi o blask i perfekcyjne wygładzenie.

Aby nadać blasku i zabezpieczyć upięcie dodaj krem wygładzający. Nałóż odrobinę na dłonie, a następnie rozprowadź równomiernie na włosach. Zacznij nakładać produkt z przodu od przedziału i powoli przejdź w kierunku tyłu głowy. Na koniec zwiąż kucyk i zabezpiecz całość mgiełką lub lakierem do włosów. To efektowne upięcie włosów na lato, które wykonasz w kilka minut.

Emily Ratajkowski źródło: https://pl.pinterest.com/pin/640074165768428682/
Zendaya źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606719381038903803/