Zadziwiające jak wiele można nauczyć się od ludzi z TikToka. Kiedyś, aplikacja uchodziła za jedną z najbardziej niebezpiecznych rozwijających się przestrzeni dla wszelkiego rodzaju dewiantów (takie emocje towarzyszą opinii publicznej podczas powstawania wielu społecznościowych aplikacji), dzisiaj stanowi w miarę bezpieczna przestrzeń, w której królują wygłupiające się influencerki, od których można się wiele nauczyć. Jeśli jeszcze nie zainstalowałaś aplikacji, a jesteś ciekawa, co u nich słychać, zaraz przeczytasz o jednej ze sztuczek, która właśnie zalewa tiktokerskie filmiki.

Halsey pokazała jak wyglądają jej naturalne loki! To jej najlepsza metamorfoza

Dziewczyny udzielające się w aplikacji odkrywają przed masami sekret jędrnych loków, które wcale nie powstają w wyniku użycia szkodliwego dla włosów ciepła. Co należy przygotować, by cieszyć się pięknymi lokami rodem z Hollywood? Skarpetki.

Wilgotne włosy należy podzielić na sekcje i zapleść w nie skarpetki. Po wyschnięciu włosy są perfekcyjnie poskręcane. Sztuczka rozprzestrzeniła się w krainie TikToka z prędkością światła, a hasztag #sockcurls osiągnął ponad 33 miliony wyświetleń. Może jednak warto spróbować?

Blogerka zrobiła sobie trwałą na rzęsach! Loki nad oczami mają być hitem lata

@saracarstens

because a few of you asked me how I do my sock curls 😇 ##foryou ##trend ##sockcurls ##tutorial

♬ ROXANNE - Arizona Zervas
@littleizz

It actually worked!! I literally love it!! ##foryoupage ##fyp ##sockcurls

♬ HBS - Lil Keed
@harleyythomas

##sockcurls

♬ original sound - harleyythomas
@katesal693

An official tutorial on how to do the sock curls for all my girlies out there—- AND THEY LITERALLY LAST DAYS 🚫🧢 ##fyp ##foryou ##sockcurls

♬ original sound - katesal693
@saracarstens

because a few of you asked me how I do my sock curls 😇 ##foryou ##trend ##sockcurls ##tutorial

♬ ROXANNE - Arizona Zervas