Skandynawska linia włosów to modna koloryzacja, która polega na rozjaśnieniu tylko kilku miejsc na głowie. Całość została zainspirowana naturalnym kolorem włosów skandynawskich dziewczyn, lecz teraz noszą go kobiety na całym świecie. Na następnej wizycie u fryzjera postawisz na taką koloryzację?

Barbie Blond – najmodniejsza koloryzacja lata, która ożywi włosy

Na czym polega skandynawska linia włosów?

To technika koloryzacyjna, która naśladuje miejsca, w których słońce pada na określone części czoła. Rozjaśnianiu poddajmy krawędź linii włosów wokół twarzy, a zwłaszcza najmniejsze włoski, czyli tak zwane baby hair. Sam proces farbowania włosów przy samej linii czoła jest niezwykle łatwy i szybki.  Zastosowanie produktu o jeden czy dwa tony jaśniejszego niż naturalny kolor da najlepszy pożądany efekt. Należy powtarzać proces, ponieważ włoski będą odrastać, a rozjaśniona część zacznie być widoczna. Zaleca się powtarzanie koloryzacji co 12 tygodni.

Złote kolczyki z perłami – prezent idealny!

Jasne włoski nie tylko sprawiają efekt naturalnie muśniętych słońcem włosów, a także odejmują lat. Włosy pięknie prezentują się we wszystkich rodzajach upięć. Skandynawska linia włosów doda dziewczęcości oraz niekwestionowanego uroku. Wykonana przez profesjonalistów wygląda bardzo naturalnie, przez co nie rzuca się w oczy, a jedynie wzbogaca nasz wygląd.

Sonda

Koloryzacja włosów

Wolisz farbować włosy u fryzjera, czy w domu?