Silver hair to ekstrawagancki trend, tylko dla odważnych, szczególnie w czasach kultu młodości. Ku naszemu zaskoczeniu, cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowniczek Instagrama i Pinteresta, pozostawiając w tyle typowo wakacyjne, tęczowe koloryzacje.

Siwe włosy były już modne kilka sezonów temu. Trendowi uległo wtedy wiele gwiazd, farbując włosy na babciny kolor. Tym razem to Instagramerki oszalały na punkcie matowych siwizn, uzupełnionych o srebrne, błyszczące refleksy. Taka fryzura wbrew pozorom nie doda nam lat, a będzie niezwykle zmysłowa i kobieca.

PASTELOWE WŁOSY – STYLOWE SZALEŃSTWO TYCH WAKACJI!

Możesz zdecydować się na srebrny balayage, ombre, czy srebrzyste końcówki – wariantów jest wiele. Najważniejsze to dobrze dopasować odcień do typu urody – karnacji i oprawy oczu.

Jeśli brak ci odwagi, ale wciąż chciałabyś spróbować, zdecyduj się na nieco mniej radykalną opcję – srebrny balayage. Subtelne pasemka na naturalnym odcieniu włosów, będą wyglądać wyjątkowo oryginalnie, ale nie tak kontrowersyjnie, jak całe włosy pokryte siwizną.

Dajcie znać, co myślicie!