Sharon Osbourne od wielu lat kojarzona była z  intensywnym czerwonym kolorem włosów. Jedna z najbarwniejszych osobowości telewizyjnych oraz żona znanego rockmana Ozzy’ego Osbourna przez wiele lat była wierna określonemu wizerunkowi. Ostatnio jednak postawiła na radykalną zmianę.

Celebrytka przez wiele lat nie rozstawała się z intensywnym kolorem w odcieniu ciemnej wiśni. 67-latka najwyraźniej chciała odświeżyć swój wygląd, dlatego też zdecydowała się na zupełne przeciwieństwo rudości. Zamiast niej na jej głowie pojawił się piękny, platynowy odcień ze srebrzystym połyskiem.

Kelly Osbourne z agrafkami we włosach (FOTO)

Fryzjer Jack Martin, odpowiedzialny za metamorfozę, opublikował zdjęcie Sharon. Wyjaśniając przy tym dlaczego celebrytka zdecydowała się na tak wielką zmianę:

Sharon ma w 100% naturalne, białe włosy, dlatego farbowała je raz w tygodniu na ciemnoczerwony kolor przez ostatnie 18 lat. Powiedziała mi, że już od dawna chciała to zmienić, ale każda próba kończyła się katastrofą.

Sharon była zmęczona farbowaniem włosów raz w tygodniu, ale była do tego zobowiązana, ponieważ prawie codziennie pokazuje się w telewizji, prowadząc swój program. (…) Nie mogłem jej nic obiecać, ale powiedziałem, że postaram się zrobić to jak najlepiej. Ten platynowy blond zajął mi prawie 8 godzin (…)

Kelly Osbourne oszpeciła się fryzurą! (FOTO)

Jej córka Kelly jest znana z zamiłowania do spektakularnych zmian wyglądu. Jej metamorfozy obejmowały już tęczowe, czarne i różowe włosy. Ostatnio celebrytka stawia na modą lawendę.

Dzięki przefarbowaniu włosów na kolor modnej platyny, Sharon również może zacząć bawić się kolorami – wybierając pastele i bardziej intensywne odcienie.