Moda na lata 90. powoli odchodzi do lamusa. Teraz cofamy się jeszcze dalej, czerpiąc z lat 70. I to właśnie z tamtego okresu pochodzi cięcie, na którego punkcie oszalało teraz całe Hollywood.

Tak ścinamy włosy tej zimy. Oto trzy najmodniejsze cięcia

Shaggy hair, bo o nich mowa, to włosy mocno pocieniowane na całej długości. Do łask powróciły już na początku tego roku, jednak jak przewidują fryzjerzy, prawdziwy boom na cieniowanie nastąpi dopiero na początku 2020 roku.

Pielęgnacja Polek z XIX wieku. Oto ich patent na wągry

Warstwowe cięcie cenione jest za dodawanie włosom objętości i energii. W przeciwieństwie do królujących od kilku sezonów gładkich bobów, shaggy hair mocno roztrzepujemy, nadając im nieco chaotycznego wyglądu, przez co prezentują się zwiewnie i nonszalancko.

Jak stylizować boba – oto najpiękniejsze propozycje

Na fryzurę, niegdyś wyjątkowo cenioną przez punków, zdecydowała się już Anne Hathaway, Chrissy Teigen, a teraz w ich ślady poszła także ulubienica nastolatek, Selena Gomez.

Selena Gomez zmienia wizerunek. W wielkim stylu wraca do show-biznesu

Dla piosenkarki, która po długiej nieobecności powróciła do show-biznesu to ogromna zmiana, która zupełnie odmieniła jej wizerunek. Waszym zdaniem powinna zostać przy tej fryzurze na dłużej?