Wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim nie należy do najtańszych przyjemności. Doświadczenie pokazuje jednak, że warto wydać trochę więcej, by cieszyć się idealną fryzurą. Niektórzy nie mogą sobie na to pozwolić. Tak jak niejaka Helen Lee, która mimo wszystko postanowiła o siebie zadbać. Kosztem innych.

To prawdopodobnie fałszywe nazwisko kobiety, która kilka dni temu odwiedziła jeden z brytyjskich salonów w celu koloryzacji. Usługa wyceniona na równowartość 350 zł najwyraźniej nie mieściła się w jej budżecie, bo postanowiła wyjść bez płacenia. I to w wyjątkowo podstępny sposób.

Zobaczyła się po metamorfozie i zemdlała. Twierdzi, że fryzjer ją oszpecił

O sprawie dowiadujemy się z Facebooka. Obsługująca ją fryzjerka opisała mechanizm działania oszustki.

To bardzo smutny dzień dla naszego salonu. Pierwsza taka sytuacja od 4 lat działalności. Kobieta, która zarezerwowała wizytę jako Helen Lee poprosiła o koloryzację. Kiedy produkty zostały już nałożone na włosy, wtedy postanowiła wyjść do pobliskiego sklepu po coś do jedzenia.

Nie zakładaliśmy, że nas oszuka, bo zaufanie jest w tej branży podstawową wartością. Niestety, już nie wróciła i przestała odbierać telefon. Kiedy dzwoniliśmy z innego numeru, wtedy podawała się za zupełnie inną osobę.

Jesteśmy zdruzgotani, że ktoś uznaje takie zachowanie za akceptowalne. Nasze fryzjerki są samozatrudnione i za wykonaną pracę należy im się zapłata
- czytamy w emocjonalnym wpisie.
Takie zajścia mają bardzo negatywny wpływ na małe biznesy, jak nasz salon. Upubliczniamy tę historię, bo być może przeczyta ją nasza bohaterka. Liczymy na to, że skontaktuje się z nami, wyjaśni sytuację i zapłaci za usługę. Być może wydarzyło się coś nieplanowanego i nie mogła wrócić.

Fryzjerom polecamy uważać na klientkę, której numer kończy się na 291. Jednocześnie dziękujemy naszym fantastycznym stałym klientom, dzięki którym możemy spełniać marzenia
- tak brzmi pełne oświadczenie salonu.

Właściciele nie chcą odpuścić oszustce i zgłosili już sprawę na policję. Całkiem możliwe, że takich sytuacji jest więcej, ale nie zostają nagłośnione.

Przedłuż czas następnej wizyty u fryzjera i zyskaj lśniący kolor. Wystarczy jeden kosmetyk