Roma Gąsiorowska postawiła na zmiany! Teraz ma o wiele krótsze włosy – na pierwszy rzut oka widać, że zmieniła fryzurę! „Ale dziewczęco” – komentują fani aktorki. Zobacz, czy mają rację! Jej fryzura to jeden z największych hitów sezonu.

Ma 81 lat i robi furorę na TikToku i Instagramie. Jej filmiki są motywacją dla tysięcy osób

Roma Gąsiorowska

Roma zadebiutowała w 2003 roku w filmie „Pogoda przyjdzie jutro”, ale najwięcej rozgłosu przyniosła jej rola „Sala samobójców”. Od tamtej pory jej kariera nabrała tępa i pojawiła się w mnóstwie produkcji. Dzięki swojemu talentowi i usposobieniu zyskała wierne grono fanów, z którym pozostaje w stałym kontakcie dzięki mediom społecznościowym. Jej profil na Instagramie obserwuje niemalże 60 tysięcy osób! Teraz pochwaliła się swoją nową letnią fryzurą – jest o wiele krócej!

Tej stylizacji nie możesz przegapić. Przepiękna sukienka w sam raz na lato!

Uczesanie idealne na lato!

Wraz ze zbliżającym się latem coraz więcej kobiet decyduje się na zmianę fryzury. Podczas upałów najbardziej praktyczne są krótkie fryzury, które nie wymagają zbyt stylizowania. W ciepłe dni chcemy odpocząć od mocnych stylizatorów oraz mozolnego układania fryzury. Roma Gąsiorowska zazwyczaj miała średniej długości włosy o jasnym odcieniu blondu. Chociaż kolor się nie zmienił, aktorka postawiła na zmianę! Teraz fryzura nabrała lekkości, a sama aktorka wygląda o wiele młodziej, o czym piszą jej fani. Słoneczny kolor oraz krótki bob to modna fryzura, które prezentuje się zachwycająco! Sekcję komentarzy na Instagramie zalały pozytywne opinie.

„Roma pięknie wyglądasz w nowej fryzurze!”.

„Wpraszam się na osiemnaste urodziny”.

„Jak dziewczynka, super!”.

„Bardzo, bardzo twarzowo”.

„Wiesz, że lubię krócej. Bardzo Ci do twarzy i do Twojej energii!”.

Zgadzacie się z opinią internautów? Faktycznie takie krótkie włosy bardziej pasują do Romy Gąsiorowskiej?