W najnowszych propozycjach na koloryzację włosów dominują chłodne odcienie blondu, wielowymiarowe brązy i czerwienie. I chociaż każdy z tych kolorów ma w sobie wiele uroku, to największą inspiracją na wiosenną metamorfozę jest nowa fryzura Rihanny.

Gwiazda nie boi się wyznaczać nowych trendów, co udowodniła już wielokrotnie pokazując swoje kolejne metamorfozy. Odwaga i wyrazisty wizerunek szybko uczyniły z niej jedną z największych ikon stylu.

Rihanna w obłędnej stylizacji. Fani:jesteś w ciąży?

Tym razem Rihanna proponuje własną interpretację jednego z największych trendów we fryzjerstwie – klasycznego już boba. Gwiazda nie zamierza jednak nosić go tak jak wszyscy. Nowością, którą proponuje jest dodanie długiej grzywki i zwiększona objętość. Jest jeszcze jedna rzecz, dzięki której fryzura nabiera wyjątkowego charakteru.

Chodzi oczywiście o kolor. Rihanna wybrała przepiękny, intensywny odcień fioletu. To propozycja stworzona z myślą o nadchodzących, cieplejszych miesiącach. Pastelowe pasma były już wielkim hitem w ubiegłym roku. W nadchodzącym sezonie Riri proponuje nieco ciemniejsze, bardziej intensywne kolory, które łączy w objętością i stylizacją włosów inspirowaną latami 60.

Rihanna ma sobowtórkę. Ta dziewczynka wygląda zupełnie jak piosenkarka

Myślicie, że bob w takiej wersji ma szansę stać się jednym z największych trendów na nadchodzący wiosenny sezon?