Rihanna to niekwestionowana ikona mody, która może poszczycić się tytułem jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na całym świecie. Chociaż od dłuższego czasu nie wydała nowego krążka, każde jej wyjście wzbudza wielkie emocje, a jej oryginalne stylizacje szybko zyskują grono naśladowców. Czy tak stanie się też z jej najnowszą fryzurą?

Rihanna znana jest nie tylko z niesamowitego głosu, ale także fascynacji modą. Uwielbia się nią bawić, stawiając na nieoczekiwane połączenia, dlatego wybierane przez nią zestawy często zaskakują.

Celine Dion w czarnych włosach. Takiej zmiany nikt się nie spodziewał

Artystka mimo ogromnego sukcesu, od zawsze podkreśla, jak bardzo związana jest ze swoją rodzinną wyspą Barbadosem. Często tam wraca, z radością celebrując najważniejsze tradycyjne święta.

Ostatnio na Barbadosie pojawiła się kilka dni temu, by wziąć udział w lokalnym święcie żniw, Crop Over Festival i jak na nią przystało, po raz kolejny zadziwiła swoim ubiorem. Gwiazda zdecydowała się na efektowną różową kreację z piór, a jej uzupełnieniem był najmodniejszy w tym sezonie neonowy makijaż i niezwykle oryginalna fryzura. Jak się okazało, małe ciasno splecione koczki są tradycyjną fryzurą afrykańskiego ludu Bantu.

Odważna metamorfoza Halsey. Efekt jest niesamowity!

To nie pierwszy raz, kiedy Riri pojawia się w tej fryzurze, kilka lat wcześniej pokazała się w niej na rozdaniu nagród Heart Radio Music Awards w 2014 roku. Nie wiadomo, czy uczesanie ma na celu promować kulturę ludu Bantu, czy po prostu wpadło artystce w oko…

Myślicie, że tym razem uda się jej wykreować z tej fryzury nowy trend?