Rihanna, ikona mody i twórczyni marki Fenty Beauty, po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów i miłośników urody na całym świecie. W najnowszej kampanii promującej Fenty Beauty, Rihanna zaprezentowała się w odważnym i eleganckim stylu pixie. Ta zmiana fryzury, która najprawdopodobniej jest peruką, przyciągnęła ogromną uwagę mediów i fanów.

Dlaczego Rihanna nie pojawiła się na Met Gali 2024?

Rihanna w nowej fryzurze: pixie

Rihanna jest znana ze swojej charyzmy i odwagi w eksperymentowaniu z różnymi stylami. Od długich falowanych włosów po krótkie, asymetryczne cięcia – piosenkarka nigdy nie boi się zmian. Tym razem zdecydowała się na klasyczną fryzurę pixie, która podkreśla jej rysy twarzy i dodaje jej charakterystycznej elegancji. Krótkie włosy w stylu pixie są symbolem pewności siebie i nowoczesności, a Rihanna udowadnia, że potrafi nosić ten look z wdziękiem.

Fryzura pixie, popularna od lat 60., kojarzy się z ikonami mody takimi jak Audrey Hepburn czy Twiggy. Jest to styl, który wymaga pewności siebie i odwagi, ponieważ odsłania całą twarz, nie pozwalając na żadne ukrywanie. Rihanna w tej fryzurze pokazuje, że jest gotowa na każdą zmianę i zawsze potrafi wyglądać niesamowicie. Stylizacja, którą wybrała do kampanii Fenty Beauty, podkreśla jej naturalne piękno i odważną osobowość.

Rihanna w najnowszej kampanii Fenty Beauty udowadnia, że jest prawdziwą ikoną stylu i mody. Jej odważny wybór fryzury pixie, który najprawdopodobniej jest peruką, podkreśla jej charyzmę i pewność siebie. Fenty Beauty kontynuuje swoją misję celebracji różnorodności i inkluzywności, a Rihanna jako twarz marki doskonale to reprezentuje. Jej nowy look inspiruje i pokazuje, że piękno ma wiele form, a odwaga i pewność siebie są kluczami do prawdziwego uroku.

Sonda

farbowanie włosów

Farbujesz włosy w domu czy u fryzjera?