Rihanna uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. W końcu jest założycielką jednej z największych marek kosmetycznych, a jej makijażowe tutoriale co tydzień ogląda miliony kobiet na całym świecie. Ale chociaż często stawia na zmiany, to jest jeden stały element w jej wyglądzie, którego gwiazda trzyma się już od dobrych kilku sezonów. Mowa oczywiście o jej długich, czarnych włosach.

ZOBACZ TEŻ: CHCESZ MIEĆ ZWIEWNY, WYSOKO UPIĘTY KUCYK W STYLU RIHANNY? WIEMY, JAK GO ZROBIĆ!

W przeszłości Riri często zaskakiwała swoich fanów pomysłami na nowe fryzury – był już bob, krótkie pixie i burza loków. Ale od jakiegoś czasu, piosenkarka była wierna swoim imponująco długim, lekko falowanym ciemnym pasmom.

Tak było jeszcze do niedawna, bo jej ostatnie zdjęcie na Instagramie pokazuje jej zupełnie nowy styl. Piosenkarka zdecydowała się na coś zupełnie nowego. Na jej głowie pojawiły się imponująco długie, warkocze Jumbo Box, które w ostatnim czasie są jednym z największych fryzjerskich trendów.

Nowa fryzura to zupełne zaprzeczenie jej dotychczasowego stylu. Do tej pory Riri najczęściej wybierała plażowe fale w stylu Beach Waves, ale najwyraźniej znudzona monortonnym wyglądem gwiazda postanowiła spróbować czegoś zupełnie nowego. I tym razem z pewnością nie jest to peruka.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA MA JUŻ DOŚĆ. PODOBIEŃSTWO DO RIHANNY UTRUDNIA JEJ ŻYCIE

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?