Usiądź, gdyż to, co zaraz zobaczysz, może powalić Cię na kolana. Rihanna obcięła włosy i tym samym skusiła się na tegoroczny letni trend. Zadebiutowała w pięknie wykonanym, warstwowym bobie. Nową fryzurą pochwaliła się w relacji na Instagramie.

W przeciwieństwie do innych gwiazd zdecydowała, że nie chce boba geometrycznego lub obciętego zupełnie na prosto. Zwróćcie uwagę, że włosy w okolicach podbródka są dużo krótsze niż te na plecach.

ZOBACZ TEŻ: SZTUCZKI, KTÓRYCH NAUCZYŁYŚMY SIĘ OD WIZAŻYSTKI RIHANNY! WY TEŻ JE ZNACIE?

Fani nie kryją zachwytu, zwłaszcza że taka fryzura to dla Rihanny nowość. Na swoim koncie ma mnóstwo metamorfoz związanych zarówno z koloryzacją, jak i ze strzyżeniem, czy przedłużaniem włosów, ale w takiej odsłonie zdecydowanie pokazuje się po raz pierwszy.

W ubiegłym tygodniu gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie w blond peruce, które sugerowało nadejście zmiany. Internauci stawiali na koloryzację, jednak piosenkarka zdecydowała się na cięcie. Tym samym wstąpiła w szeregi gwiazd, które tego lata zdecydowały się na boba. Mowa tu między innymi o Lucy Hale, Emmie Roberst oraz Sophie Turner.

ZOBACZ TEŻ: LUCY HALE OBCIĘŁA WŁOSY! NASTĘPNA WIZYTA U FRYZJERA SKOŃCZY SIĘ PIXIE!

Podoba się Wam?

That’s HOT! 🔥😍 @savagexfenty

Post udostępniony przez Rihanna Daily (@rihannadaily)