Zastanawiasz się jaki kolor włosów będzie odpowiedni na postpandemiczną metamorfozę? Myślę dokładnie o tym samym. Uwielbiam naturalne kolory włosów. Przede wszystkim są łatwe w utrzymaniu. Oczywiście nie zaprzeczę, że zimny blond to kolor, który pobudza moją wyobraźnię już od dłuższego czasu.

Co ciekawe powstała technika koloryzacji, która łączy te dwie koloryzacje. Ribbon blond to kolor, który wymyślono w salonie Los Pastel w Australii (niestety). Koloryzacja obejmuje zaledwie niektóre partie włosów i dosłownie wplata wstążki jasnego blondu między ciemniejsze pasma. Taka mieszanka tonów wygląda całkiem ciekawie, choć na pewno jest to propozycja dla odważnych.

Jeśli natomiast znudziłaś się dotychczasowym kolorem włosów, rzuć okiem na inspiracje, które zamieszczamy poniżej. Czyż nie jest to złoty środek między naturalnym, niezobowiązującym kolorem, a jaśniejszym blondem, wymagającym więcej pielęgnacji? Zasadniczo, można byłoby powiedzieć, że jest to forma balejażu o wysokim kontraście i elegancko uchwyconą równowagą między ciemniejszymi i jaśniejszymi odcieniami. Po podjęciu decyzji o tego typu koloryzacji z pewnością warto mieć dobrego i zaufanego fryzjera.

Natalia Siwiec i jej wpadka z doczepianymi włosami (FOTO)

Koloryzacja włosów ribbon blond: inspiracje

Sonda

Koloryzacja włosów

Zastanawiasz się nad metamorfozą włosów?

Szukasz więcej inspiracji związanych z metamorfozą włosów? Poniżej znajdziesz artykuły o najmodniejszych stylizacjach tego sezonu i najmodniejszych odcieniach koloryzacji. Jakie fryzury będą królowały w sezonie wiosna-lato 2021?  Co ciekawe wracamy do mocnych, futurystycznych cięć i odważnych farb. Nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji. Nic tak nie poprawia ogólnego wyglądu skóry twarzy, jak mocne, zdrowe włosy.

Oyster Grey – modna koloryzacja włosów na przekór latu

Najpopularniejsze fryzury 2021. Instagramowe inspiracje

Rozjaśniający spray do włosów z miodem i cytryną. Naturalny sposób na jaśniejsze pasma