Odkąd Reese Witherspoon zagrała główną rolę w filmie Legalna Blondynka. Większość jej fanów uważa, że jasne pasma są naturalnym kolorem jej włosów i nie wyobrażają sobie zobaczyć ją w innym odcieniu. Tak przynajmniej było do niedawna. bo Odkąd aktorka wciela się w jedną z głównych postaci serialu The Morning Show, jej fani muszą przyzwyczaić się do nowego wizerunku gwiazdy.

Reese Witherspoon zabrała córkę na salony; wyglądały identycznie! (FOTO)

W najnowszym serialu, w którym Reese Witherspoon wciela się w postać doświadczonej reporterki, jej fryzura zdecydowanie różni się od tej sprzed kilku lat. Zniknęły jasne blond pasma a na ich miejsce pojawiły się delikatne fale w kolorze ciemnego karmelu.

Okazuje się, że właśnie ten odcień jest najbardziej zbliżony do naturalnego koloru aktorki. Reese Witherspoon udostępniła zdjęcie sprzed kilkunastu la. Pokazuje na nim jak wyglądały jej włosy przed farbowaniem.

Jennifer Aniston udowadnia, że ta sukienka to największy trend sezonu. Noszą ją wszyscy

Reese Witherspoon z córką. Wyglądają jak siostry! (FOTO)

Internauci widząc zdjęcie ulubionej aktorki z początku lat 90. byli zachwyceni jej wyglądem, pisząc, że w ciemnym kolorze włosów wygląda równie genialnie. Na co dzień aktorka nadal pozostaje przy jasnych, blond pasmach. Być może w przyszłości zdecyduje się na stałe przyciemnienie włosów.