RedLipstickMonster jest miłośniczką blasku i mocnych, zdecydowanych kolorów. Jeśli chodzi o makijaż – blogerka ma chyba tyle zwolenników, co krytyków jej oryginalnego stylu….

ZOBACZ TEŻ: WOW! RED LIPSTICK MONSTER JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW I…

Jedna z najbardziej popularnych wizażystek i youtuberek nie przejmuje się jednak krytyką – uwielbia bawić się kolorem i blaskiem tworząc oryginalne stylizacje. A jej metamorfozy coraz częściej dotyczą nie tylko makijaży, ale też jej włosów!

Redlipstickmonster jest znana ze swoich krótkich, kręconych rudych włosów, które jednak często lubi przykrywać pod neonowymi perukami – każdy, kto śledzi jej instagramowe konto potwierdzi, że nie brak na nim zabawy kolorem.

Ostatnie zdjęcie blogerki pokazuje jeszcze jedną zmianę w jej wizerunku – wizażystka pozuje oczywiście w jasnoniebieskiej peruce i pięknym makijażu oczu, ale jest jeszcze jeden szczegół, który mocno przyciąga uwagę i dodaje całości supermodnego looku – to upięcie włosów, które jest jednym z największych trendów z NYFW. Jak widać styl retro powraca do nas na dobre!

Ozdobne wsuwki wpinane z boku włosów to prosty i efektowny sposób, by fryzura nabrała zupełnie nowego wymiaru.

ZOBACZ TEŻ: RED LIPSTICK MONSTER PRACUJE NAD WŁASNĄ URODOWĄ MARKĄ! (FOTO)

Jak Wam się podoba?