Długie i lśniące włosy to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Czujemy się piękne tylko wtedy, kiedy możemy pochwalić się fryzurą. Z tym jednak różnie bywa, bo coraz więcej z nas cierpi na różnego typu choroby dermatologiczne. Najgorsza z nich to łysienie plackowate, które prowadzi często do zaniku owłosienia na całej głowie.

Nasza bohaterka coś o tym wie. Jej włosy zdążyły się już mocno przerzedzić, a w efekcie na bokach głowy niewiele już zostało. Prześwituje za to spora łysina, którą coraz trudniej ukryć. Na szczęście trafiła do pomysłowej ekspertki. Ona zna sporo wizerunkowych trików, dzięki którym panie znowu mogą poczuć się dobrze we własnej skórze.

DAKOTA JOHNSON ŁYSIEJE?! ZOBACZCIE JEJ NAJNOWSZE ZDJĘCIA! (FOTO)

Przyszła do fryzjera niemal łysa. Opuściła salon... z idealną fryzurą!

Efekt jednej wizyty robi naprawdę piorunujące wrażenie.

Uratowała ją Shafaq Novruz – słynna makijażystka, stylistka i fryzjerka z Azerbejdżanu, którą na Instagramie obserwuje już niemal 1,5 miliona fanów. Ekspertka specjalizuje się w przypadkach teoretycznie beznadziejnych. Dla wielu kobiet jest ostatnią deską ratunku. I słusznie, bo przeprowadzane przez nią metamorfozy zawsze kończą się sukcesem.

DRAMAT PIOSENKARKI. SHAKIRA Z POWODU CHOROBY MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE WŁOSY!

Tym razem klientka przyszła do jej salonu niemal łysa, a opuściła go ze spektakularną fryzurą. Nie udało się oczywiście odbudować naturalnego owłosienia, ale istnieją sposoby, by skutecznie ukryć wszelkie niedoskonałości.

Fani artystki są pod ogromnym wrażeniem tej konkretnej przemiany.Tego chyba nikt się nie spodziewał! Wygląda lepiej?